Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чипване на Октавия2 -1.6 бензин


Recommended Posts

Първо не си посочил какъв двигател е???

1.6 75коня

1.6 101

1.6 мпи

1.6 фси

5-6 коня може и да вдигнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо не си посочил какъв двигател е???

1.6 75коня

1.6 101

1.6 мпи

1.6 фси

5-6 коня може и да вдигнеш

д-р Турбо се исказа най-точно! smile091

абе и до 8 може да ги докара.

извинявай колега за спама,ама ние така си говорим тука с някой колеги.

иначе файда няма за атмосферните двигатели да се чипосват :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е 1.6 -101 коня. в един сайт за чип тунинг ми дават увеличение на мощноста с 15 коня

Забрави!!!

На този двигател чрез чип,повече от 5 коня няма как да качи.Не вярвай в чудесата които пишат.По добре си намери разпределителен вал от Гти и тогава чип.След това с една сонда вижте сместа и може да обогатиш с един клапан за регулиране на горивото.Махни и катализатора.Ако искаш още да се задълбочаваш.....ще ти пиша,но ако наистина смяташ нещо да правиш.Ако ще е само от любопитство и да си намираме на приказка,моля да не ми губиш времето.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана интересно, но като чета ( и аз имах такава информация) май май след време вместо да я чипосвам - един мотор 1.8Т и айде на конйете:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.