Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Sonisphere


NightSpirit

Recommended Posts

По-малко от седмица отстава до събитието на годината. Да си признават всички, които ще ходят и да казват за къде имат билет.

Аз лично ще посетя първия ден и съм Front of stage RIGHT. Ако се улучим с някой да сме с еднакви билети може да се организираме да ходим заедно.

 

smile035

http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата дни съм там. Front stage left. smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз още не мога да събера 120 лева за двудневен билет :?

много концерти ми се насъбраха нещо :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сектор В,блок 32,и за двата дни. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последна информация Fornt Stage няма да се дели на ляво и дясно, но не знам дали е 100% сигурно. Гогич, ти къде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогич, ти къде си?

 

В криза :mrgreen: smile049

 

 

smile168 **** (тууут) и кризата, умори ни всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то Фронт стейджа ше си меле! Трябва да си намеря гума за зъби и да поблъскам във фитнеса сега Събота и Неделя. Камуфлажните шорти и черната тениска са готови. Не забравяйте да свалите всички часовници, пръстени, гривни, ланци, обеци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шансовете ми в понеделник да си взема билет стават все по-големи.

тази година, както и предишната хич не е лоша от към посетени концерти,

боб дилън, диси, майк стърн, ямато, елтън джон... а предните години, други 30 концерта :lol:

 

P.S. Вече е понеделник, ииии:

smile035 :smt004 smile035

 

image0281.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни бях на друга планета,особено вчера!

 

Просто "Рамщайн"

Огромна черна завеса покри сцената и около час всичко остана скрито. Дали заради студения вятър или заради самото чакане хората започнаха да губят търпение и да викат "Рамщайн" и така до мига, в който платнището се свлече и на негово място се появи германското знаме, само за да падне при рева на "Rammlied". След нея бяха "Buckstabu" и "Waidmanns Heil" пак от новия албум "Liebe ist für alle da". Сцената се сменяше от кърваво червено до ледено синьо. Тил Линдеман съпреживяваше всяка песен, а огромният хор на 30-40-50 хил.души (не се наемам да кажа колко бяха) подхващаше всеки припев. Пироефектите - емблема на групата, не подлежат на описание - огньове, изригващи от всички страни на сцената, Тил с огнен маркуч в ръка и бензиновата колонка (на Benzin естествено), маските, които бълват пламъци. Нищо обаче не изглежда самоцелно, а като част от спектакъл на луди артисти. Имаше и "Пролет в Париж", и истински ексцесии като тази на "Ich tu dir weh", когато Тил понесе на гръб клавириста Кристиан Лоренц и го натика в метална вана, която вокалът заля с течен огън, издигнат на пиедестал. Леко дезориентираният Лоренц се измъкна невредим и тичаше на пътечка, докато не дойде моментът да скочи в малка черна лодка и да гребе сред морето от ръце на "Haifisch". На "Du Hast" още с първите ноти на клавира публиката изригна, не спря на "Pussy", подгрявана от Тил, който отчетливо изговаряше "мръсните" думи на български. Следваха "Sonne", "Haifisch" и "Ich Will" и дори след като групата застана на колене ехтеше Ich Will... искам, искам пак на концерт на "Рамщайн". Пък дори и в "Син сити". smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертите бяха изкъртващи. Само да не беше издънката със звука на Manowar и супер противната заря по време на концерта [-X Иначе още не мога да се съвзема. Надявам се скоро Ramstein да дойдат за самостоятелен концерт. А и Manowar ги чакам ПАК! За Metallica в момента не смея да мечтая ... Иначе останах приятно изненадан и от Antrax...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникално преживяване

и не че ви карам да пиратствате, но на един известен български торент тракер има качен HD запис на ден 1 smile001 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rammstein надминаха и най-смелите ми очаквания - много съм щастлив, че станах част от това събитие... Зрелището и преживяването си заслужаваха, както и да се погледне. Първият ден не бях чак толкова въодушевен (въпрос на вкус), но втория просто изкърти мивките. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.