Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Маги пак ще си говорим след известно време, да не се каня много, но това ще стане най натоканото коби с града на лепите. Луд съм и ще го направя s_flag

Не се и съмнявам, като гледам колко труд си хвърлил за предната красавица s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...

:flag_skoda:

Колеги, има ли желаещи да направим една коледно-новогодишна среща? :pepsi:  Дайте предложения за дата и час! Аз лично предлагам на 22ри в неделя, от 16 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никола сега виждам братле, че си писал, ако искате дайте да се разберем нещо да се видим преди празниците ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте кога и от колко и да правим срещата  :pepsi: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако има желаещи, предлагам на 29ти, от 16 часа на обичайното място (на Трафик до Техномаркет Европа), но вътре този път :pepsi:. Сега до 26ти мисля, че всеки ще бъде ангажиран с празнуването на Коледа.

Весело и приятно изкарване на Коледа пожелавам на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички Строзагорски шкодаджии и не само на тях. Вие убавци какви ги свършихте на 29 ? що няма снимков материал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По идея на Никола - "Nikolas_N" решихме да разнообразим и да направим една среща тази неделя на малко по-различно от обичайното място.Чакаме ви в 17 ч. в МОЛ - "Галерия" пред супермаркет "Аскент".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,ако има закъснели - чакаме ви на кафето на ет. 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте Колеги ! тези срещи продължават ли още ? интересно ми е ,аз съм нов член и нов горд собственик на една Шкода Фабиа 1.4 50 kw. Elegance :) макар и от 2001 г. се влюбих в нея :) каде и как мога да ви кача снимки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги ! тези срещи продължават ли още ? интересно ми е ,аз съм нов член и нов горд собственик на една Шкода Фабиа 1.4 50 kw. Elegance :) макар и от 2001 г. се влюбих в нея :) каде и как мога да ви кача снимки ?

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/forum/176-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%8F-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! По идея на колегата Нено "nnenno", ще направим една пед пролетна среща :) на обичайното място в обичайното време :tongue_1: , а именно - паркинга на Техномаркет Европа на 23ти от 16 часа. Целта е да е светло, евентуално и топло, за да зяпаме дошлите красавици (коли :tongue_1: )!

Моля всички колеги да не се срамуват, а да дойдат да се видим, запознаем.... :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде елате! Колега  kamengk, трябва най-после да се запознаем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само да не сме обичайните заподозрени... че много тегаво така. Аз така или иначе си се виждам с един двама постоянно, че ми е втръснало от тях :tongue_1: :tongue_1: :tongue_1:

Броите и мен ...

Редактирано от nnenno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии фтръснало а,ми  като се стопли дали ще станат някой неща ша си помисля :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти няма какво да си мислиш, че да не ставаме на кълбо..... Пък и нали знаеш, че все ще ми кацнеш... :fiu: :fiu: :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от днешната среща

post-13406-0-75766900-1393184638_thumb.jpg

post-13406-0-96991900-1393184650_thumb.jpg

post-13406-0-63429700-1393188475_thumb.jpg

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.