Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II vs. Avensis II


digitalpr

Recommended Posts

Аз също съм карал Авенсиса на beer_schampion и един 1.8 автоматик. Както той каза, колата беше служебна, на 140к нямаше ремонтирано абсолютно нищо. Нямаше да тропне, нямаше да хлопне. Возията мека. На мен много ми допада и се старая да съм обективен. Бензиновия също вървеше прилично (ако не си състезател). Според мен Тойотата е по-добрия вариант. Като цяло е по-висок клас.

 

Евала за обективното мнение! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Цитат от техника в ТМ-ауто:

"колата наистина е на толкова километри, просто защото през останалото време отпред е била тоталка" :)

Ясно ви е натам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имамм един френд дет си купи авенсис 2.0 бензинка чисто ноФ.Ама човека е малко на Вие с отношението към афтомобилЪт и след 1 година пробег тва замяса на уазка от кеч-а.с две думи-мн са им рехави вс ламарини и пластмаси по еКстериорЪт.Иначе си фърви и лапа кат всяка бензинова газ-ка...кола де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.