Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA TOUR COMBI - пета врата механизъм отваряне


dimitardr

Recommended Posts

Петата задна врата се отваря с вакуум.Натискайки ръкохватката за отваряне едно лостче притиска една пластинка, а пластинката притиска едно бутонче, което затваря веригата и вакума дърпа едно лостче! Счупи се пластинката и сега вратата не се отваря. Трябва да се смени целият механизъм 1U0827565 spored Euratek, струва около 220 лева, но го нямат в бг. Не е сложно според мен, може да се побългари, някой сблъсквал ли се е с проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здрасти, аз имах същия проблем на О1 комби тур.Купих си машинката за вакумчето, но се оказа че е от прекъснат кабел.Пазя си я още -чисто нова ое Еура Тек-ето ти номера,ако ти върши работа можем да се разберем.

1М0959781

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

колега имам подобен проблем, сигурен съм че имам прекъснат кабел, но немога да намеря кадее прекъснат. Много ще съм благодарен ако споделиш при тебе каде беше прекъснат кабела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.