Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам си Зденка!!!


Recommended Posts

Колеги,днес е един от най-щастливите дни в живота ми,сбъднах една моя стара мечта,купих си Зденка.От момента в който за първи път видях този автомобил се влюбих в него и тайничко се надявах някой ден да го имам,ето че този ден настъпи!!!Днес с един мой приятел отидохме до Варна и си я прибрахме в Бургас.За късмет и Дянко/dyankog/ беше служебно във Варна и на връщане оформихме една страхотна миниколона,Фабия,Октавия и Зденка отпред като флагман на колоната.Разбира се отнесохме и немалко клаксони и псувни заради ниската скорост и задръстванията които заформихме след себе си.Важното е че стигнахме живи и здрави без никакви проблеми по пътя.Миро,благодаря ти за прекрасната кола,обещавам най-тържествено че ще си я пазя и винаги ще бъде в безупречния вид в който я купих.Наздраве на всички,аз сядам и с кеф ще изпия няколко бирички!!!Имам си Зденка!!! smile152 smile159

post-2113-13845323882_thumb.jpg

post-2113-138453238827_thumb.jpg

post-2113-138453238831_thumb.jpg

post-2113-138453238835_thumb.jpg

post-2113-138453238839_thumb.jpg

post-2113-138453238843_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито! В добри ръце е попаднала Зденка! Със здраве и безаварийно да си я караш и много да те радва! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Марти,да се грижиш добре за шампионската ми кола.

 

P.S: И да не цапаш салона и тавана, че..........

 

Още веднъж, ПОЗДРАВЛЕНИЯ, със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, уникална е колицата.

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Мартине! Със здраве да си я караш! И да и се радваш мноого! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудна е =D>

 

 

много безаварийни километри smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много запазена и красива кола. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей Марти, все на хубави коли ти върви таз година, да ти е честито. Наистина Зденка е уникална, благодарение на усилията на Миро и съм доволен, че е попаднала в ръцете на верен и ревностен фен на марката. Много да те радва красавицата, на хубави места с хубави хора да те вози, да я слушаш и да и угаждаш, но да не забравяш и останлите членове на семейството - коли и жени, :mrgreen: да не стават семейни скандали и сцени на ревност после. С нетърпение чакам да стигна до Бургас и да ме повозиш малко. :D

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! smile027

Радвам се за тебе,хубаво е когато ти се сбъдват мечтите.

Много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Мартине !

Снощи когато ми се обади по телефона, разбрах ,че си на седмото небе от щастие. Толкова въодушевен и радостен човек скоро не бях чувал.

Да ти е честита придобивката и само да те радва. Знам ,че ще се грижиш за нея и ми се струва ,че ще разтриваме бабичките това лято покрай морето. :mrgreen:

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, Марто! :smt017

Надявам се да я покажеш скоро и ние да и се порадваме!

И разбира се ще "полеем" новата придобивка smile027

Мнооогоооо безаварийни километри ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Когато я видях Зденка миналата година ми хареса много, ама бях отишъл за Ленка :-)

 

Пожелавам ти много приятни моменти с колата и си пожелавам една бъдеща среща на двете компании с двете сестри коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.