Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

конски сили фелиция 1997


Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

както писах наскоро се сдобих с една Фела от 1997, MPI на Siemens.

Някой може ли да ми помогне да установя колко конски сили е по спецификация този двигател.

На самия двигател пише 781.135М

 

Благодарности,

Фико

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

136М e със сигурност 68 к.с. т.е. 50kW,обаче за 135М компа мисля беше не 50,а 40kW,54к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

136М e със сигурност 68 к.с. т.е. 50kW,обаче за 135М компа мисля беше не 50,а 40kW,54к.с.

 

Май наистина е така.

Странно, Фаворита с карбуратор беше 135 и беше 58 конски сили.

Ето тук има подробна информация в Уикипедиа на Чешки. (която липсва в Уикипедиа на Английски)

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Felicia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворита за който говориш е бил с мотор 781.135 - карбураторен,43кW/5000RPM , 94Nm/3000RPM.

За да разбереш точно колко ти е мощна колата,провери какво пише на компа.Щом компа ти е Siemens,то на него пише за колко киловата е изчислена пълната инжекция.В случая има 2 разновидности - на 136М се слага комп Siemens Simos 2P 50kW,a на 135М - Siemens Simos 2P 40kW.Ако компа не е сменян,трябва да пише на него 40kW :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.