Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

завeрка на бутилка


Recommended Posts

Бутилката ми е на 10 години и ми казаха че трябва да я сменям. Така ли е или трябва да я сваля за проба? Къде правят такива проби и заверки? Вярно ли че сондата трябва да е нова с предпазни клапани? И още, зареждането да е изведено от вън?

 

Боби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълначката трябва да е отвън и това не е ново изискване , а по повод клапана - той може да бъде сложен на всяка сонда стига да има от къде да го захраниш , а тез с водните проби да ти кажа са неоткриваеми ( и аз трябва да минавам , казаха ми , че имало някакви в Бъкстон , ама след 3 дневно търсене се отказах ) май ще ми е по - лесно да намеря фирма за дефектоскопия отколкото такива с голяма вана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правят такива прегледи на бутилката в аргус в люлин,може и сам да си я свалиш иначе плащаш за сваляне и качване.иначе има доста сервизи където ти правят прегледите и да е минала 10 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз миналата година на 02.07 минах в Аргус. Хидравличния тест се прави след 5-тата година. Ето и линк към сервиза - http://argus-gas.com/contacts.php. Струвало ми е 41 лв заедно с годишния преглед на газовата уредба. Тази година годишния ми преглед пак там е струвал 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.