Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120L - смяна тампоните на двигателя


old men

Recommended Posts

Колеги, предстои ми неприятната операция по смяната на тампоните, които поддържат двигателя към тръбата между роговете. Почти всичко ми е ясно, но не мога да се сетя как става затягането на двата тампона един към друг, приположение, че няма никакво видимо място за захващане с какъвто и да било ключ. Не вярвам притягането да е като на маслен филтър само на ръка. Ще съм благодарен ако някой сподели личен опит от такава смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм сменял тампони на двигателя на двете ми естелки и тампоните ги стягам яко на ръка един към друг,после слагам гредата и затягам нататък...И аз съм си мислил с какво се затягат,но очевидно няма специално предвидено приспособление.Смятам че и така става здраво,защото съм се опитвал да отвивам такива тампони,завити от мен ''на ръка'' и доста зор съм виждал докато тръгнат да се развиват! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.