Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумено съединение....


driver

Recommended Posts

Колеги, един съвет !

Проверете си гумените съединения от резервоара до гърловината и ако са омекнали, ги сменете !

Бях неприятно изненадан при поредното зареждане с гориво и образувалата се локва чисто нов бензин отдолу !

Сменил съм няколко Шкоди от 81 насам ,но такава излагация не сме правили досега...да се подмокрим на бензиностанцията.

Там където съединението влиза в резервоара, долната му част , където се е задържало горивото ,гумата направо се беше разложила...

На по-старите шкоди не съм имал такъв проблем.....

Търся това съединение, ако ви се намира такова купувам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно като купувах такова беше около 15лв, но предпочитам да взема такова за фаворит и да си го преправя с рязане.

Ако в Пловдив по магазините няма ми пиши да потърся тук. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно като купувах такова беше около 15лв, но предпочитам да взема такова за фаворит и да си го преправя с рязане.

Ако в Пловдив по магазините няма ми пиши да потърся тук. Поздрави

 

Митаче, ти 130- ково ли си купувал / и от Бг ли/ , а за фаворитово - ака пасва с преправяне/ изрязване/ то това си е вариант и то добър, все пак новото си е ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност сложих на Естел такова от Фаворит. Но имам спомени, че рязах тръбата, но мисля че и с рязане на самата гума ще стане.

Предполагам че 130ковото съединение се различава по сгъвката от 120ковото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е 130-во :

018271417.jpg

 

аз се снабдих с ново за Рапида, когато с Миро / основно той де/ правихме една поръчка за разни по-екзотични гуми , предимно за по-дъртите шкоди.

 

Ако от Казанлък могат да го доставят ще е супер .

 

Орхан, пиши на rgc дали имат в наличност, ако нямат може ли да достави, за колко време и на каква цена .Ако може да достави , и ако на теб ти е спешно ми пиши ЛС - мога да ти пратя моето за ди си направиш и караш колата докато дойде доставката smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието!

С помоща на Жоро -120, проблемът е решен !

Имам си вече чисто ново , и е било под носа ми в магазина на Сточна гара....

Темата вече е за катинар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше да бия толкова тъпана, но е много гадно....

Сипваш отгоре , отдолу тече и не можеш да го спреш....спираш помпата , ама повечето от резервоара си тече и се пукаш по шевовете.. :oops: Не го пожелавам на никого.....добре че сипах малко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ne се коси зареждал съм чисто нови коли който преливат от отдушниците като се напълни до горе. Такива с твоя проблем се виждат от време на време по бензиностанцийте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.