Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане от приятел към клуба - адаптор за CD-player и волана.


Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам питане от приятел, който кара ситроен ксара 2000. Фабричното аудио плеърче е заминало, сложил е сони, като има бутони по волана от които иска да го управлява.

 

Проблема е, че няма кой да му направи адаптор-а, който се връзва със CD-player-a (Sony CDX-GT620U). Питал е във форума на ситро-то, но няма отговор и напредък. Помоли ме, ако мога да питам тук.

 

Може ли някой да помага? Авител отказаха, защото нямали налични... Доста време щяло да отнеме, така казаха. Другата седмица ще пътува и иска да си направи удобството.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам питане от приятел, който кара ситроен ксара 2000. Фабричното аудио плеърче е заминало, сложил е сони, като има бутони по волана от които иска да го управлява.

 

Проблема е, че няма кой да му направи адаптор-а, който се връзва със CD-player-a (Sony CDX-GT620U). Питал е във форума на ситро-то, но няма отговор и напредък. Помоли ме, ако мога да питам тук.

 

Може ли някой да помага? Авител отказаха, защото нямали налични... Доста време щяло да отнеме, така казаха. Другата седмица ще пътува и иска да си направи удобството.

 

Поздрави

 

На бул. България, пада се диагонално на БИЛА има един сервиз където се занимават само с музики ксенони, аларми абе всичко по електрониката на колата! ето ти точен адрес! Ходи ли сме за кви ли не простотий като например слагане на ел.седалки настройки ала бала всичко! Ето ти и точен адрес!

 

Автоаларми МАК

Адрес: гр. София, Борово, ул. Ралевица 92

(След Била на Каблешков и България, вход от бул. България)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.