Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем !!!


chavrito

Recommended Posts

Здравейте пичаги :D Имам Skoda Фабия :D и проблем с копчето за стъклото на лявата врата. Проблема ми е следния..... компчето има две положения на работа, веднъж сваляш стъклото докадето искаш и още веднаж като го натиснеш цялото стъкло се сваля автоматично. При мене не работи втория варият стъклото не се сваля и не се вдига автоматично. Какво да правя ??!!? Очаквам някакъв съвет благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко като го задържиш и пуснеш ? Пак ли не работи.

 

Ако беше на пасажерското стъкло щеше да бъде по-лесно. Пасажерското стъкло няма такава функция .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай следния вариант:

1. сваляш стъклото до долу

2. заключваш колата с ключа и задържаш ключа в крайно дясно положение-стъклото се вдига, колата е заключена.

Държиш ключа в това положение за 30 сек (по спомен беше толкова)

след това си отключваш, палиш и 2-те функции на стъклото трябва да са ок.

При мен се получава, дано и при теб. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като вдигнеш стъклото догоре, задръж бутона за няколко секунди и след това пак пробвай да отвориш и затвориш.При мен така се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай следния вариант:

1. сваляш стъклото до долу

2. заключваш колата с ключа и задържаш ключа в крайно дясно положение-стъклото се вдига, колата е заключена.

Държиш ключа в това положение за 30 сек (по спомен беше толкова)

след това си отключваш, палиш и 2-те функции на стъклото трябва да са ок.

При мен се получава, дано и при теб. Успех

 

и при мен стана преди време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.