Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Jeep Cherokee 2,5 TDI


Recommended Posts

Харесал съм си едно "джипче" 99 година. Идеята ми е да се ползва основно за пъстърва, по малко за гъби/манатарка/ и за повече разходки в гората. Искам да не катеря шкодата по тези черни пътища, щот е грехота таз работа. Окти е уникална за мен и за вярната и служба ще и намеря сменник за тези маршрути. Та да попитам има ли някой преки впечатления за Черокито с този мотор плюсове и минуси. Поддържаме 3-4 такива джипа сериозни ремонти досега няма по тях /4.0 бензин/ , но приемам мнения всякакви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в офроуд форума има писано достатъчно, но ти сам си дал отговора - 4,0 инжекция. Щом ще ходиш само на риба и гъби може и да е с дясна дирекция, в гората няма значение, а и цените на тези са едни други.

Този дизел е италиански, не че е много калпав, но ще е по - скъп като цена а и можеш да влезеш в приключение.

За 2,7 CDI мненията са по - скоро отрицателни, а и той се монтира на Гранд Чероки след 2001 г. - ще те удари в джоба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отдавна си търся джип, по принцип искам да е Мерцедес G300d къса база, 90к.с. но ми предложиха доста изгодно Черокито... та се колебая... и моля за съвет - естествено везните клонят за дъртия кашон, но не случвам на изгодни екземпляри.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Имаме ли колега от Силистра да каже дали си заслужава да бия път до там за това G.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

И евентуално за това в Пловдив. Или това в Карлово.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали не мислиш че тази дизелова G класа е на 160000км тя ако е на 1.6 мил.км ще добре с такава стара джипка ще се вкарш в голям филм много пари за ремонти ще даваш по-добре си вземи Лада Нива мнго е здрава частите и са супер евтини и за тези пари ще е доста новичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм си едно "джипче" 99 година. Идеята ми е да се ползва основно за пъстърва, по малко за гъби/манатарка/ и за повече разходки в гората. Искам да не катеря шкодата по тези черни пътища, щот е грехота таз работа.

 

Колега, ако "джипче"-то ти трябва само за излети както си писал, то тогава подкрепям мнението на "skodafen" !

Нива, това ти препоръчвам и аз. Проходим, евтин, здрав, лесна поддръжка smile035 !

Но все пак крайното решение си е твое.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Джипа пристигна, но не е Чероки... а Гранд Чероки :o много запазен 2.5 тди 96год. Джипа го внесе мой приятел и съм много доволен от интериора /кожен салон, климатроник, пълен ел. пакет - всичко работи безотказно :smt032 / и от окачването - има за смяна два шарнира и един семеринг/в понеделник ще ги сменим и ще се обуе в 235/75R15 BF Goodrich All Terain. Обслужих масло + филтри и днес ще му е сефтето за риба - дано да ми е на късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честит, да не ти създава ядове и харчове, да го връщаш от пътешествията пълен с кошове риба и дивеч. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молим, ама некоя снимчица ако може при следващото излизане на лов и риболов, в реални условия, тури и фотоапарата до въдиците и мрежите, да оплакнем окото. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.