Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Osram - къде да ги търся в София?


Recommended Posts

Искам да сменя крушките във фаровете на Киа-та. Размера им обаче не е от най-разпространените - HB1. По бензиностанциите няма. Освен това, откакто сложих на шкодичката Osram Night Breaker не искам и да чуя за други лампи - безумно доволен съм.

Та .. къде в София мога да намеря магазин, може би представителен, или поне с по-голям асортимент, на Osram... Някой знае ли? :-k

 

ей това е HB1 -post-1024-138453240678_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Практикер или Бриколаж провери ли? Там обикновено има доста голям избор от крушки на Осрам :-k. Или някой от големите магазини за авто-аксесоари(Аутомания, Аутоплюс и тн).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ако ми дадеш точен каталожен номер мога да ти ги взема от официалния вносител за БГ. От София съм.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин на Осрам, в който съм ходил:

 

ето го и адреса, малко е забутан, но по Г. М. Димитров (по посока Зоологическата градина) точно срещу Мултигруп се завива надясно в една небрежна уличка, и магазина е в дъното на пряката в дясно !

 

София

ул. Крум Кюлявков 3

бл. 64, вх. Б, партер

тел./факс: 02/ 868 38 56, 962 40 08

gsm: 088 871 34 83, 088 867 57 89

email: alfalight@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Джо!

Цената на твойта крушка ХБ1 на Филипс е 18.40лв за брой. Ако искаш да си закупиш мога да ти дам координати на мой приятел в София ;) ще се срещнете и ще ти я донесе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@orange! мерси, звъннах в магазина и получих инфо, оказа се че наистина няма найт брейкър с тоя размер :( (@frass).

@ donsun благодаря за предложението, но мисля първо да огледам пазара хубаво, и нищо чудно да се възползвам от офертата ;) а, и да попитам - цената е за кой модел на Филипс?

 

ПП - другия код за HB1 e 9004 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@orange! мерси, звъннах в магазина и получих инфо, оказа се че наистина няма найт брейкър с тоя размер :( (@frass).

@ donsun благодаря за предложението, но мисля първо да огледам пазара хубаво, и нищо чудно да се възползвам от офертата ;) а, и да попитам - цената е за кой модел на Филипс?

 

ПП - другия код за HB1 e 9004 ;)

Модела на Филипс е HB1 9004C1 Srandart.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.