Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблеми със свързване ляво огледало на Fabia 1


didka

Recommended Posts

Привет на всички,

преди време ми изкъртиха лявото огледало което е електирческо и с нагревател. Монтирах го но при свързването на жиците ударих на камък. Цветовете на жиците към буксата не отговарят на тези във вратата които са точно като на схемата дадена в ръководството. А на всичкото отгоре във вратата я няма "мъжката" букса. Жиците отиват директно в блока за управление.

Ходих до ЕТ за буксата само че огледалото не беше в мене. Там ми казаха от 2 до 9 лева цена на буксата след като я видят. А цената на една клема е 9 лв. Аз имем 5 броя. Плеснах се по челото и закарах колата на мой приятел ел. техник. Той не можа да се справи. Посъветва ме да запиша на някоя друга кола как са вързани по цветове.

Изрязох буксата и ви качвам снимки и схемата.

Моля за вашето мнение кой цвят с кой да свържа ?

Предварително благодаря !

 

P.S. Разбира се ако не успея да се справя ще трябва да се изръся в ЕТ ... нямам си и на представа колко но няма да е 20 лева smile009

post-5585-138453240816_thumb.jpg

post-5585-138453240826_thumb.jpg

post-5585-138453240829_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не съм свързвал,но двата по дебели са за подгрева,кафевия маса/трябва да имаш на вратата такъв,и другите 2 ги свържи и ако работят моторчетата на обратно ги размени....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.