Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ел.стъклата Fabia 1


Friki

Recommended Posts

Искам да споделя с вас колеги, моето страдание свързано с ел. стъклата на Фабийката ми :(

В Петък по обяд (ден за патуване за някои) тръгнах да вдигам преден десен джам и за мое очудване се чу някакво каркорене из под кората а тои остана отворен :smt0344 . Реших да се правя на майстор :oops: . Свалих аз кората и гледам ламарина която не просто закачена ами занитена за вратата ](*,) . И така доиде време за втори опит (помощ от прияте), обърнах се аз към добрият дух на Алкохола (Мишо) които рече и отсече "Жило" в което се оказа прав и ме на към жиларите в Княжево с думите "те ще ти помогнат" както и стана.Тръгвам аз към тях и в оптит да вдигна левия джам се чу същия звук като при десния :smt0344 . В сервиза ме "успокоиха" 2 часа и полувина работа и си готов с 2 години гаранция и така стана.

Мишо имаш голями благодарности и няколко бири от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиквай. Често се чупят а при Фабиите 1 след фейса инженерите са го измислили страхотно - с нитчета, да е по удобно да се разглабя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да оставя едно постче за тези, които не чуят познатото хрущене от счупването на пластмасовия държач и накъсването на жилото.

При мен имаше друг проблем.

При натискане за сваляне работи, нагоре неще. (И това малко преди най-големя дъжд дет се изля).

Оказа се проблема в релето на снимката посочено в червено. (нагорели контакти).

post-2119-13845324271_thumb.jpg

Сладурите от ЕТ предлагат цяла машинка с електрониката за сума от около 600лв.

При кратко търсене в интернет намерих това: V 23084-C2001-A303 DC 12V/255om-двойно мини ... за около 22 лв.

(поснал съм линка в обявите за покупко-продажба)

След смяната заработи безпроблемно новата-стара машинка.

Дано на някого да бъда полезен.

Лека вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега здравей аз съм от Сливен и имам същия проблем.Ще можеш ли и на мен да ми поръчаш и монтираш че сега не мога да си вдигна прозореца и колата стои в гаража.Ще съм ти много благодарен.Ако е възможно ми отговори за да знам какво да правя и да се срещнем ако си съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.