Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kaliakra Rock Fest


NightSpirit

Recommended Posts

Здравейте,

наближава времето за поредното рок размазване. Бързо да се разписва тук който ще ходи. Аз съм там и 3-те дни.

 

Имам и конкретен въпрос. Препоръчайте ми път до Каварна като тръгването ми е от Пазарджик т.е. по АМ Тракия. През Буграс - Поморие - Несебър и нагоре към Варна; през Айтос - Каблешково - Несебър и към Варна; през Айтос нагоре през прохода към Дъскотна - Аспарухово - Дългопол - Провадия и нататък хич не знам. Като че ли за сега през Каблешково ми е фаворит. Не ме интерсува толкова да спестя всеки един километър, колкото да е хубав пътя и да са стига бързо. Не знам от къде ще е най-натоварено в момента и като настилка как са пътищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да ходя,още повече,че съм на почивка в Тюленово от миналия петък. :-k

Ако някои минава насам ,може една срещичка да си спретнем и без това ходя през ден до Каварна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.