Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изненада от Алианц


invisible

Recommended Posts

Днес се обадих в лизинговия отдел да питам колко ще са ми каското и гражданската.Оказа се че автокаското е същата сума като миналата година вместо да го намалят с 15% както беше досега.Развалиха ми ваканцията тези тъпанари,и как пък никой не се обади предварително да ми каже. :smt0344 Повече никога кола на лизинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне искат да ти направят каско, на нито една от моите неискат да направят каско, били стари и съм щял да ги изхвърля в някоя морга и после да кажа че са откраднати и да искам да ми ги платят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че автокаското е същата сума като миналата година

 

 

Пич я направо се обърни към Алианц /ако там ти е каското/, а не към "лизинговия отдел". Може "отдел"-а да те клати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май имало някакво споразумение между Алианц и Еуратек през целиа период на лизинга застрахователната премия по каското да не пада въпреки, че застрахователната стойност на автомобила намалява.

Преди около месец имаше подобна тема във форума.

Много кофти работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат някаква договорка магаретата, и аз само като я изплатих и беж да ни няма от Алианц. За гражданската също беше така - по най-дебелата тарифа. Ама аз не ми трябва "Зелена карта" в добавка, няма да излизам в чужбина - никой не ме е питал. Просто ми представиха сметката и няма "не искам". Иначе Алианц са коректни, ама то при тия тесли остава да не са... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че автокаското е същата сума като миналата година

 

 

Пич я направо се обърни към Алианц /ако там ти е каското/, а не към "лизинговия отдел". Може "отдел"-а да те клати.

 

Колега, само за уточнение- колата е лизингова т.е. не е негова, а на Еуратек или там другата им фирма, на която я регистрират. Така, че от Алианц няма да му обърнат внимание..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... КАСКОто е със стойността от миналата година без логичното спадане за всяка изминала, пък гражданската са я вдигнали +30лв на 260лв. Само приятни изненади. smile045 Иначе са коректни. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.