Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята Октавия before & after


Recommended Posts

Ето снимки с малко before & after flavor

 

019743713.jpg

 

Старата аудио уредба:

019743714.jpg

 

Тази е от интернет, но общо взето като изключим, че воланът ми не беше кожен и цвета на тапицерията, всичко останало е 1:1

019743721.jpg

 

 

Ииии ето как изглежда сега:

019743717.jpg019743720.jpg

 

019743723.jpg019743719.jpg

 

019743724.jpg019743715.jpg

 

- предна решетка от фейслифтната Октавия боядисана в цвета на колата

- RS спортен волан

- RS кожен скоростен лост

- касетофон от фейслифт версия

- алуминиеви рингове на врътките на климатроника

- "сребърна" рамка около климатроника и касетофона

- деболийки разни (примерно монтирах оригинално амбиентно осветление в краката на пасажерите, парктроник отзад, Nokia CK-7W и др.)

- софтуер от Brezel icon_twisted.gif

 

В списъка от желания са

- темпомат

- фарове с лупи + оригиналният Osram ксенонов кит към тях

- амбиентно осветление с диоди (от Супърб разположено в предния плафон над конзолата)

- да си монтирам клубната лайсна :?

- кой знае к'во още...

 

пс

Снимките на предната решетка са специален

поздрав за всички специалисти, които с лека ръка

казаха, че било невъзможно и излишно

съм си губил времето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За маската =D> И аз бях един от "специалистите" май :)

Моля, да пуснеш оше няколко по едри снимки на маската да видим как е паснала,интересно ми е.-благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

Ами ситуацията е следната:

http://i.imgur.com/NIkm5.jpg

В octavia-forum.de твърдят, че предният капак е 1:1 с фейслифт. От там в крайна сметка самата решетка се закрепя без никакъв проблем, като единствено започва да "захапва" съвсем леко бронята. Мисля на снимката, която съм пуснал сега, се вижда какво имам предвид. Тоест не се допира на нея, ами седи леко пред нея. Лостчето за отваряне на капака трябва съвсем леко да се изкриви надясно за да влезне м/у ребрата и съвсем леко да се пилне отвътре решетката за да може да се вдига нагоре с около половин сантиметър. Работа за 5мин с пилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвътре е станало супер, особено с триспицовия волан и аудиото. Отвън е въпрос на вкус, лично на мен не ми харесва. С тая груба решетка ми напомня на Газель :-k

 

http://images02.olx.ru/ui/2/45/59/25343659_1.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ay_012.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си напълно за това колко индивидуално е кое на кого се харесва :D За съжаление на мен на старата решетка и липсва "персоналност", ако ме разбираш и мога така да се изразя. Тази новата някак си повече ми допада.

 

Прочем видях един пич със сива О2, който само си беше боядисал предната решетка в цвета на колата. МНОГО добре се беше получило! Просто не разбирам защо ги оставят задължително черни. Сигурно ако ми беше черна колата пак щях да я боядисам за да пасне по-добре.

 

Воланът е просто у-н-и-к-а-л-е-н! Пожелавам всеки му такъв да си врътка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина грубовата стои,не можах да намеря точната дума преди.На мен пък би ми допаднала черна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно се е получило. :) Браво за положените усилия и средства. Нека повече новаторски идеи да се реализират в нашия форум. Радвам се че и ти преглеждаш http://www.octavia-forum.de , там наистина има добри Октавии. :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и старата решетка не ми харесва :?

 

И на мен не ми харсваше и си пейстнах малко хром :D :

 

 

 

019473873-big.jpg

 

сори за оффа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, това посредата не е особено яко, но много готино стои с хрома - много готино! :) Сега чак разбрах защо няколко души написаха, че мяза на BMW :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.