Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добавки за почистване на инжекцион ?


Recommended Posts

Препоръчайте добавка за почистване на инжекцион. Гледам по бензиностанциите "liqui moly" , "STP" и т.н.

Има ли някаква тънкост или нещо специфично при употребата им ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редекс

 

За жалост не намирам такава .

Познат бензинджия препоръчва "LIQUI MOLY" и някаква "Бардал" , чудя се на коя да се спра smile048 Видях, че ги има тези двете марки, апък за "Редекс" ще пообиколя днес да проверя и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле преди да ползваш добавката да си смениш горивния филтър за всеки случай, защото има не малко случаи в които отлаганията се просмукват през филтъра с помощта на добавката и става по-зле за дюзите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редекс има на бензиностанциите на ЛукОил. Аз преди време също мислих да си слагам, но се отказах, защото съществува дори и малък %, вероятност да се запуши нещо ( все пак отлаганията могат да се премахнат от едно място и да задръстят друго ), и да стане по-зле. Още повече дизела е по-капризен, ако си на бензин може по-смело да действаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

редекс има и на ОМВ и на ЕКО, като на ЕКО е с почти 20% по-евтино ;)

Аз също доливам редекс, но профилактично, не ми се е налагало да се боря с задръстени дюзи, така че много силни отзиви нямам... Поне не са ми запушени дюзите де smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хелиос INTENSIVE Бензин. Цена в Петрол - 5.09 лв. Добавя се в м/у 40 и 60 л гориво. Останалото е описано.

Противно на всички очаквания, настроения и предубеденост за нашенското производство до сега който го е ползвал е останал доволен. Има същата добавка и за ДИЗЕЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

+!

Използвал съм тази добавка на Аудито, Сеата, Тойотата,

на жената Смарта - Нямам оплаквания.

Даже си взех 2-3 кашончета да си имам под ръка :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.