Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек и пребоядисване - къде го правят?


Recommended Posts

Здравейте,

 

Днес прибирам добичето от ЕТ след като се случиха следните гадни неща:

 

DSC00168.JPG

 

Някой "малоумен и завистлив тъп негърски гъз" е решил, че трябва да мине с ключа, но ако имах сегашната камера, малко по-раничко... Ех, ако повтори, поне ще се порадвам. И така цялата кола отдясно - от край до край беше в такава черта, та пет детайла... От фар до стоп. Както и да е...

 

В последствие поради преумора и бързане, породено от закъсняване и недоглеждане, си причиних това:

 

DSC00180.JPG

 

Колата я закарах на застраховател, понеже е нова, само в ЕТ се прави и така нататък по реда си...

 

Когато оставих колата беше на едни километри, а като я взех +14км. Питането ми е, кое налага карането на колата ми 14км?

Къде боядисват от ЕТ, не е ли в двора, отзад на представителството на бул. "Хан Кубрат" № 27 (говоря за София)?

Или пък са ми водили Октавийката на автомивка някъде из Надежда?

 

Не се върнах да питам, защото го осъзнах чак след като излезнах от паркинга, а отзад имаше една фабиана, която ме чакаше да се разкарам...

 

Интересно ми е просто, дали да не ги питам другия път какво що и как...

 

Иначе добре си свършили работата! Отвътре ми беше малко за почистване като я оставих... Сега всичко изпрахосмучено, изчистено, лъснато и така нататък. Доволен! Браво! Колкото до боята (породено от една друга тема, тук във форума, за боята им) - ми за сега ми харесва как е станала, уж е ок. Ще видим нататък.

 

DSC00184.JPG

DSC00188.JPG

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vetekbg.com/

Това трябва да е автосервиза, поне според Автобилд. Имаше статия за него. А за карането за собствен ход, лично съм забранявал колата да се призвижва на собствен ход и съм им казвал да ползват репатрак и пак си я карат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите се карат до бояджиите на собствен ход, връщат се с репатрак, затова имаш километри отгоре - и при мен беше така преди един месец.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха... Ясноо. Значи са я боядисали и са отишли после на автомивка за вътрешното, понеже не вярвам някой да е хванал и да ми я чисти от ЕТ... Еее, браво! браво! :)

 

Сега видях, че от Хан Кубрат 27 до сервиза е 3км, как и да го въртиш все е толкова, но така... няма значение - стига да не ми се e друсала през дупки и да не са я карали като цигани-каруца...

ЕТ - Ветек ООД

 

Благодаря за отговорите!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш, Ломското е разкопано и доста се обикаля. Аз наскоро едва не се изгубих, като минавах оттам и почнах да обикалям. Иначе на мен са ми навъртали около 6 км., преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш, Ломското е разкопано и доста се обикаля. Аз наскоро едва не се изгубих, като минавах оттам и почнах да обикалям. Иначе на мен са ми навъртали около 6 км., преди.

 

Ох... Наистина... Значи всичко е ясно, да... :) То там е някаква гадост, аз минах пеш и просто... няма къде да ходиш, само да видим дали ще го оправят момчетата навреме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали това е сервиза който използват за тенекеджииски услуги, но ако е този, то той неструва и аз лично никога не си бих закарал доброволно колата там за боядисване. Имах драскотина на задната дясна врата и я направиха доста нескопосана меко казано. Лака и взе да се лющи на едно място, а отделно цялата врата е с един тон по- светла. Това го признаха в последствие и от сервиза на ЕТ, но трябвало по- рано да се обадя, за да ми я боядисат наново. Сега варианта за мен е нова щета на същия детайл и пак в ЕТ/това с каското/, иначе в Монтана могат да ми я направят перфектна, но трябва бецален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали това е сервиза който използват за тенекеджииски услуги, но ако е този, то той неструва и аз лично никога не си бих закарал доброволно колата там за боядисване. Имах драскотина на задната дясна врата и я направиха доста нескопосана меко казано. Лака и взе да се лющи на едно място, а отделно цялата врата е с един тон по- светла. Това го признаха в последствие и от сервиза на ЕТ, но трябвало по- рано да се обадя, за да ми я боядисат наново. Сега варианта за мен е нова щета на същия детайл и пак в ЕТ/това с каското/, иначе в Монтана могат да ми я направят перфектна, но трябва бецален.

 

 

Аз точно това гледах при мене... Няма такива изпълнения - да си плюйна в пазвата!!! Но както казах по-нагоре, нека видим след половин година как е :) Иначе, много готино ми стои задната броня с новото лакче - преди имаше дръскотини от камъНчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да нямаш проблеми с работата от рози сервиз =)).....само да допълня за колегите от варна, че ЕТ карат колите в доктор КОлор, аз лично бях доволен от работата им. доста суперлативи се изписаха за тях =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ до Елин Пелин колко километра са?

 

27.673 км, защо? :)

 

Ако не бъркам ЕТ имаха бояджийно там преди време :-k. Но май вече не е актуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ми се обади днес по телефона? Понеже не успях да чуя много добре :)

 

Извинявам се за офтопика, само ако може едно лично ;) Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.