Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дрънчащ шум от предната главина


lent

Recommended Posts

Здравейте!В момента съм на етап смяна на спирачни тръбички на шкодата,вдигната е на стойки и забелязах еднин проблем - като завъртя предна дясна главина се чува един дрънчащ звук,все едно някоя сачма на лагера е излязла от него и при въртене дрънчи.Другата главина е безмълвна.Прави ми впечатление,че споменатата дясна главина се върти шумно,т.е. все едно че лагера има големи хлабини.Така или иначе ще последва разглобяване,но идеята ми е ако някой е имал сходен проблем и поглед върху нещата да сподели какво е положението....

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво огледай апарата и по- конкретно предпазната ламарина от вътрешната страна, понякога попадат камъчета между диска и нея, или пък в супорта на накладките и се чува такъв звук, може и накладките да се свалят за да се огледа както трябва, освен това ще изключиш варианта шумът да идва от ламаринката поикриваща отпред накладките (понякога тя опира в диска при определено положение и пак се чува един леко стържещ щум). Ако нищо не покаже огледа, значи остават лагерите, но е малко вероятно според мен, като цяло са доста издържливи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.