Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за обслужване на 60 хил - О2 2.0 PD DSG


kyonchev

Recommended Posts

Колеги,

 

дайте, моля, съвет.

Остават ми 100тина км до 60 хил и трябва да направя сервизно обслужване за октавията ми. Маймуната е О2 2007, 2.0 PD DSG. Вече не е в гаранция.

 

Видях какво препоръчват по книжка и искам да го направя. :smt034

 

ЕТ София, обаче, дават цена от 600-700 лв, което ми се струва доста-доста много. smile175

 

Има и един друг сервиз, който ми препоръчаха от един магазин - Селтикон, но честно казано не съм напълно убеден в способностите им (изчетох и постингите за тях тук). Смениха ми тампони на предни носачи преди 2 седмици там и са ок, но необходимото обслужване сега ми се струва доста по-сериозна работа... :-k

 

Дайте, моля, предложения къде мога да заведа скъпата в София за тез манипулации, че предстои Турция.. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

дайте, моля, съвет.

Остават ми 100тина км до 60 хил и трябва да направя сервизно обслужване за октавията ми. Маймуната е О2 2007, 2.0 PD DSG. Вече не е в гаранция.

 

Видях какво препоръчват по книжка и искам да го направя. :smt034

 

ЕТ София, обаче, дават цена от 600-700 лв, което ми се струва доста-доста много. smile175

 

Има и един друг сервиз, който ми препоръчаха от един магазин - Селтикон, но честно казано не съм напълно убеден в способностите им (изчетох и постингите за тях тук). Смениха ми тампони на предни носачи преди 2 седмици там и са ок, но необходимото обслужване сега ми се струва доста по-сериозна работа... :-k

 

Дайте, моля, предложения къде мога да заведа скъпата в София за тез манипулации, че предстои Турция.. smile035

 

 

 

не се цигани, отивай в ЕТ, ако искаш да не плачеш после ..... сори ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

дайте, моля, съвет.

Остават ми 100тина км до 60 хил и трябва да направя сервизно обслужване за октавията ми. Маймуната е О2 2007, 2.0 PD DSG. Вече не е в гаранция.

 

Видях какво препоръчват по книжка и искам да го направя. :smt034

 

ЕТ София, обаче, дават цена от 600-700 лв, което ми се струва доста-доста много. smile175

 

Има и един друг сервиз, който ми препоръчаха от един магазин - Селтикон, но честно казано не съм напълно убеден в способностите им (изчетох и постингите за тях тук). Смениха ми тампони на предни носачи преди 2 седмици там и са ок, но необходимото обслужване сега ми се струва доста по-сериозна работа... :-k

 

Дайте, моля, предложения къде мога да заведа скъпата в София за тез манипулации, че предстои Турция.. smile035

 

 

 

не се цигани, отивай в ЕТ, ако искаш да не плачеш после ..... сори ....

 

Да, стигнах и аз до този извод - що се отнася до DSGто.

Иначе масла и филтри се справих сам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.