Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за кормилна рейка?


anttonev

Recommended Posts

Привет.

Май рейката е заминала, не май, ами си е така... :(

Нова предлагат на баща ми за 120 лв. Това как е като цена?

Някой друго предложение има ли за рейка?

Рециклира ли се, има ли смисъл да търся по моргите някоя или направо нова?

А ще питате за рейката - въртиш волана и изчуква, прищраква, затяга в крайно положение, въртиш волана, а колелата не помръдват... ей такива работи. smile049

Ще взимаме и една Фелициа, дават я 2000г., ама аз записах вин-а и се оказа 1995г. smile048 Базов модел, без грам екстри за 1000лв.

Скоро ще почвам да търся части и за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червяк , зъбен гребен , 2 лагера и си с нова рейка ... има разни глезотий като втулки за ябълките на дългите щанги , тефлонова втулка от дясно и други дреболий , които са стотинки ... аз навремето смених цяла рейка за 120 пари , ама си беше отвсякъде чешка и до ден днешен си работи перфектно , а тез днешните за 120 май са малко китайски ( доколкото знам чешките са към 250 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасно, колко да е опасно - днес ходих до един да гледам Фелата и по пътя на един завой въртя волана, защото срещу мен довар се задава, ама тя си прищракваше рейката и доста се припотих докато мина. Като че ли вчера не правеше така, толкова усезаемо, имаше луфт, но до там.

А кажете къде да ги диря чарковете, ако ще се подменят, в магазините за резервни части има ли ги поотделно?

Ако се взима нова рейка, какво да гледам, та да не случа на менте или на някоя алуминка, както на един нисан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди на Сточна гара(В.Левски 144) в магазина има всичко;оригинална рейка -240лв.,китайска(VIKA)-90лв.,а отделно имаме червяк и гребен оригинални ама те са колкото цялата китайска рейка,лагерчетата са 5-6лв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да я натегнеш малко за да не изтърват зъбците при въртене ще ти е трудно но опитай.Ако не става в краен случай я демонтирай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много чудене,минавайки покрай една морга, една разкостена Фелициа стана донор и сега е мнооооооооооого по-приятно въртенето на геврека.

Благодаря ви за отговорите. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.