Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Airbag Fault - нужда от съвет


drank

Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

Вчера без особена причина (качих се и запалих) на таблото ми се появи Airbag Fault и ми светна жълтата лампичка. Днес я включих на VAG-COM-а и като се опитвам да отворя Airbags модула ми показва следната грешка:

post-3870-138453242074_thumb.jpg

След като натисна OK, автоматично ми затваря Airbags модула и не мога нищо да направя с него - нито настройки, нито да видя статуси и т.н. Въобще не успява да се свърже с него.

 

Откачих и отново закачих Airbag-а на волана, но грешката си остана.

 

Дали някой е виждал този проблем и дали може да се оправи някак си или трябва да сменям целия модул?

 

Благодаря.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

А освен светодиода за аербега , нещо друго не свети ли?

VagComa ти китайче ли е?

Иди някаде да ти закачат колата с друг кодочетец, иначе няма защо изобщо да говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Нищо друго не свети, освен лампата за еърбега. Всички други модули нямат грешки (сканирам ги с VAG-COM-а без проблем).

VAG-COM-а съм го взимал от Склад 66.

 

Не знам дали проблема идва от VAG-COM-а, защото без проблеми влизам във всички останали модули и си ги чета и програмирам без проблеми, само Airbags модула ми прави този проблем.

 

Една седмица преди този проблем открих, че в купето ми се събира вода (проблем с тръбичката от климатика). Дали е възможно от влагата в купето (оставях си колата на слънце за да изсъхне мокета) да са се прецакали конекторите, а не дай си Боже и самия модул?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.