Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бърз въпрос


far_seer

Recommended Posts

Колеги, привет

направих малка беля, като разглобих един плъзгач

той се намира при капака, който е нещо като тайник с химилал, а зад него стои буксата за компютър...

плъзгача е черен, дърпа се напред и назад и пише на него ON, държи се на 2 пластини

въпросът ми е за какво служи той, никога не съм успявал да си обясня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включва ти охлаждането за това отделение. А то е за кенче 330 мл. Същото като на жабката охлаждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за бързия отгоор, ID A

Пластинките дето ги виждаш, не са нищо друго, а да обират хлабината между двете части (да не тропа).

ми точно тия пластини изпопадаха и падна и плъзгача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наместват се много лесно, погледни пластмасата има по 2 жлебчета за всяка пластинка. Крайщата на пластинките влизат в тях и я законтрят да не мърда. След което буташ в канала и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.