Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на решетката на предна броня на Октавия 1


BlackPearl

Recommended Posts

Колеги, трябва ми размер (дължина и височина/ ширина не ме интересува ) на решетката на предна броня на Октавия.

 

Няма значение, дали е Тур, дали е РС ..... По скоро ми трябва след фейслифта и на ТУРката

 

Трябват ми размерите, благодаря ви предварително!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се реже броня усещаммммм

че трактора нещо в топлото хич не върви smile091 smile091 smile091 а,Митак...??

Ися като ти дам да сложиш голямото турбо,нама да изоставаш вече след зелената стрела ;)

айде,нищо не правиш по колата...само гледаш как да изневериш на марката с някакви Рена

Нали знаеш Сърбина кво казал...:-Кола со котка,со борче и со пу.ка, НЕ! :mrgreen:

за недосещастите се,става въпрос за :Пежо,Ситроен и Рено

шега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха ха..... ей, пак каза лаф.... Твоят любовник ми прави малко спънки,ама айде....

 

Тя в топлото не и е хубаво,но вие с тез кораби не можете да и дръпнете, камо ли ако и е студено :) ...

 

Трябва ми размер на решетка /предна броня/ под номера където се намира!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерих на око, :mrgreen: после и с рулетка и кво излезе - долна дължина - 50 санта, горна дължина - 53 санта, отстояние между двете - 12 санта само. Дано са ми верни мерките и да съм бил полезен. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно Бат Ицо.

 

Някой с по изчанчена броня :) .

 

Трябва ми нещо от порядъка на 61 долна - 62 горна и 15 височина?

 

РС броните? Някой може ли да ми даде размери за тяхната решетка?

 

Аньо? Чавдар?

 

Предварително Ви благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.