Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фаворит- горивен филтър?!?


plovdiv123

Recommended Posts

Може би въпросът ми ще ви се строи малко смешен, но не съм чак толкова запознат с техническото устройство на Фаворита. В един специализиран сервиз на Шкода, ми казаха, че Фаворита няма горивен филтър, ако е така- защо няма и как технически е решен този казус? Благодаря за компетентните ви отговори?!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е карбуратор се монтира между тръбата , която идва от резервоара и кривата тръба , която отива в помпата и по номенклатурата на Шампион е L101 ... ако колата е инжекцион се монтира отзад отляво пред задния мост .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак има горивен филтър! Сетих се, едно малко филтърче- точно по средата е, отпред, но защо в сервиза ми казаха, че Фаворита нямал горивен филтър, а само маслен и въздушен?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото заводски ако е произвеждан без такъв филтър си го монтираш допълнително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.