Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Липсваща част


ezwetan

Recommended Posts

Здравейте! Имам Октавия ТДИ 110 к.с. 2000г. Карам я 5 години, но от скоро забелязах че липсва нещо като кутия

при двигателното пространство горе в дясно. Показано е със стрелката. Някой ще ми каже ли какво представлява

това и дали е важно? :? Благодаря ви!

post-5415-138453243296_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко купе се подготвя за универсален монтаж. Т.е. за всеки двигател и екстра, предвидени в колата има оставено място. При теб не липсва нищо. Просто там може да се сложи нещо за друг вид двигател. Или да е място за някоя екстра по колата. На същата логика да не си помислиш, че в таблото с бушоните половината също ги е "хванала липсата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко купе се подготвя за универсален монтаж. Т.е. за всеки двигател и екстра, предвидени в колата има оставено място. При теб не липсва нищо. Просто там може да се сложи нещо за друг вид двигател. Или да е място за някоя екстра по колата. На същата логика да не си помислиш, че в таблото с бушоните половината също ги е "хванала липсата".

 

 

Не. Чак така не! [-X :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Колега,там се монтира сирената на оригинална аларма,когато алармата е със сирена,а не използва клаксона

Здравейте! Имам SKODA OCTAVIA от скоро. Искам да попитам: на задната дясна врата нямам машинка за ел. стъклото. Интересува ме дали от Golf-4 или от някой друг модел може да стане. Ще съм Ви много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
Здравейте! Имам Октавия ТДИ 110 к.с. 2000г. Карам я 5 години, но от скоро забелязах че липсва нещо като кутия

при двигателното пространство горе в дясно. Показано е със стрелката. Някой ще ми каже ли какво представлява

това и дали е важно? :? Благодаря ви!

 

Въпреки, че е стара темата да спомена, че на това място се намира пластмасова кутия, в която има 2 релета, управляващи свещите за подгряване на антифриза (3 броя). Тези свещи не се монтират при всички TDI-та. Те са под вакумната помпа. На този двигател в видно, че няма такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имаше нещо като клаксон с жици които водят към..... никъде... като му подам ток даже започва да пее :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък при О2 ТДИ там живее кутията с вакуум регулаторите , които командват ЕГР , актуатора ( мисля) и не знам кво още там...Има около 10-на тръбички , които излизат / влизат от/на там .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.