Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Е, много ме дразнеше иначе -все едно отлепен светлоотразител


Боби Доктора

Recommended Posts

Хубаво е като идея,само дето фолиото мътнее и кафенее.Трябваше на Тончо да ги повериш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само дето фолиото мътнее и кафенее

На живо не е така. Мислиш ли, че ТОЧНО АЗ няма да го забележа. Снимал съм с телефона. Не вервай много на тия цветове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

огън е станало smile126 ,само така , остана да поработиш малко по височината,калобраните,малко по изнасяне на джантите ,халогените и ще си невероятна лауренка. smile159

 

 

 

п.п.за калъфа на волана не писах,защото не съм сигурен да ли не си го изхвърлил вече. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за разкрасяването на моята лауренка имам мнооооооооого хляб още да ям... Тепърва има да търся тампони от 120-ка, па да се завирам да ги монтирам отзад на биалетките, па да снимам... smile091 smile091 smile091 Още ме е яд, че изпуснах промоцията на ЕТ за частите от старите Шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... па да снимам...

 

Боби, аз съм по втален от тебе, smile001 кат дойде време за снимане - свиркай, по лесно ще се завра и ща отменя. :D

 

Иначе евала, smile126 страхотно е станало и много и отива. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, Боби, екстра е станало! само да те радва ти пожелавам!

 

п.п. решихте ли проблемите с Василий 1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.