Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пране на салон с подгрев


lubo25

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля да ми дадете съвет. Салона на Шкодата ми е за пране, но имам подгряване на седалките. Дали ще сасипя реотаните на седалките ако ги изпера?

Редактирано от gogata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги моля да ми дадете савет шкодата ми е за пране но имам подгряване на седалките да ли ще сасипа реотаните на седалките ако ги изпера

 

Как ще я переш?

Аз винаги съм прал с леко/достатъчно влажна гъба или нещо, което сваля мръсотията от тях, без да оставя своя такава (пухчета от някои кърпи, гъбите оставят парченца, трябва да е хубава гъбата и т.н.). Винаги е действало и нямам проблем с това ;) А седалката става черна като катран и много се кефя (моята е оникс черен). Да постои на отворени врати няколко часа да я лъхне вятъра, поне аз така правя и е доволна. :smt017

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Еми мисля да я закарам на автомивка да видя какво ще ми кажат, че ме е страх с тия реотани

Редактирано от gogata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.