Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Втулката на полуоската 120Л


maxrpm

Recommended Posts

Едно време във форума беше модерно на втулката на полуоса да се подлага шайба и доста хора го направиха. Сега и на мен ми се налага да подложа 1-2мм шайба. Как точно това се случва? Откъде се взема, и как се преправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,

 

Форума е място в което всеки пише доброволно и НЕ Е задължен да помага на когото и да било. Ако има желание и възможност да го направи - ОК. Ако не може нямаш НИКАКВО право да го/ги съдиш! Още повече, че това което ти го обявяваш за "беше модерно" за пръв път го чувам и не бих помогнал на никой да прави такъв вид "побългаряване" на автомобил, който ще се движи по пътищата по които се придвижвам и аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.