Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подобряване окачването на Superb


Recommended Posts

Здравейте,

повечето знаете, че от 5 дни съм собственик на Суперб комби 1.8 tsi 7DSG.

Като ниво на оборудване Елеганс колата дойде с 17" джанти.

Свалих я на 16" които имах с цел по-добра возия. Не съм изцяло удовлетворен от резултата.

Обичам да вози меко, дори много меко по лошите родни пътища. Но обичам и да влизам добре в завоите когато съм сам и реша да си покарам както си знам и мога.

Най-доброто решение в последните години предлагано от автомобилните производители

( поне според мен ) е електронно регулируеми амортисьори. Имал съм такава кола и е наистина супер. Кеф ти комфорт, кеф ти спорт, а и има поне 1-2 междинни положения.

 

Въпроса ми е: може ли да се сложат такива амортисьори от тунинг фирма или от Пасат, защото там се предлагат като екстра.

Или ще ми препоръчате нещо друго ???????

 

Очаквам конкретни предложения с цени и марки и модели.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eibach

http://performance-suspension.eibach.de ... ance_guide

Внасят се от

www.rudy96.com

Това е един от евтините варианти!

 

ПП: Честито автомобил! Много радостни и безаварийни километри! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че е желателно да не се намаля просвета на колата, защото я вкарвам в подземен гараж, който е стръмен и минава на 1-2 см. в момента на спускането, кгато едните гуми слизат по наклона, а другите са горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монро пружини?

http://www.eu.tenneco-automotive.com/monroe/springs.htm

 

Като цяло Супърб-а се нуждае единствено от по-добри пружини, амортисьорите са му добри и се държат адекватно.

Може да помислиш над вариант с Eibach пружини и планки за повдигане(пакет лоши пътища)...мисля че ще ти излезне най-приемливо като цена-качество.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля за конкретни цифри:

модел на предлаганите пружини, параметри, цена, с колко ще се понижи колата.

Може би искам много, но ако може, ако не здраве да е....

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че ще бъде най-добре на маса да се правят тези сметки smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.