Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Портване на глава


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Ще портвам. Има ли цака с мерения или някакви чертежи, че да не влезна в някоя водна или маслена магистрала?

Още не съм свалил главата, но обичам да се подготвям на сухо преди работа smile021

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще портвам. Има ли цака с мерения или някакви чертежи, че да не влезна в някоя водна или маслена магистрала?

Още не съм свалил главата, но обичам да се подготвям на сухо преди работа smile021

Поздрави

каква глава??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме за 2.0 ABT мотор, но също така и за шкодова глава. По-скоро въпроса ми е как се прави по принцип.

Имам електрическо дремелче, но мисля утре да купя нещо по-сериозно. Пневматично шлайфче до 30 000 об/мин. Мисля че ще е достатъчно. Ще ползвам абразивни борчета и ветрило(шкурка) към 150 за края! От металните борчета за 6мм накрайник не успях да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче,първо трябва да изцибаш моно инжекциона.

Трябва да сложиш/направиш тромпети/дължината ще им я сметнем според хода и диам.на буталата,фазите на вала и оборотите на които ще стриже/ с инжектори или с карбуратори и по размерите им на тромпетите ,които не трябва да са по-големи с повече от 2мм да портваш по тях.Но по принцип портване има смисъл най вече ако слагаш по-големи клапани и/или но в по-малка степен вал с голям лифт-а не толкова гол. фази-градуси както му казват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.