Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обортометр на Felicia


iliqnboshev

Recommended Posts

Карам 1 служебна шкода фелициа тип баничарка бензин/газ обаче нямам обортометар имам часовник и въпроса ми е мога ли да махна часовника и да сложа обортометар колата незнам коя година е но като гледам снимките е между 96-99

 

Ето открих снимка такава е

 

 

 

Skoda-Felicia-Pickup-60606-.jpg_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!!!!

За чий @уй ти е тоз оборотомер че ми е интересно. :-k

Часовникът поне ти показва часът,а тоз оборотомер само ще мърда стрелката smile092

Принципно може да сложиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!!!!

За чий @уй ти е тоз оборотомер че ми е интересно. :-k

Часовникът поне ти показва часът,а тоз оборотомер само ще мърда стрелката smile092

Принципно може да сложиш.

Но не си заслужава играчката заради служебна кола ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е да сложиш допълнителен оборотомер- има стрелкови ,с цифри или със светодиоди ,най-лесно ще е това ,слагаш го на подходящо място на таблото и връзваш трите жици .Ако почнеш да разглобяваш таблото ,може да се видиш в приключение ,а и на самото табло всичко е залепено като на платка,което може да доведе до други нежелани ефекти.

Ако намеря описание по руските сайтове ,ще ти го кача тук,сега нещо не мога да вляза ,за да потърся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника спря да бачка и затова искам да го махна :)

Може наистина да се видя в голям фиум с таблото вчера се пробвах да го махна и за малко да го счупя затова май ще си остане нереализирана мечта

Благодаря че се отзовахте :)

Ако на някой му се занимава и ми намери описание точно как става махането на таблото и слагането на обортометар може да затрия една почивка в слагането на обортометар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро разчаствахме една фелиция 1.3 новата маска и таблото се махаше мисля на 2 части,като предварително трябва да си развил всички крепежи - повечето са скрити под пластмасови капачета и т.н.Незнам обаче дали и как се сваля малкото табло с уредите,в твоя случай по-добре е само него да извадиш :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му се занимава и ми намери описание точно как става махането на таблото и слагането на обортометар може да затрия една почивка в слагането на обортометар

 

http://www.skodafelicia.ru/publ/5-1-0-10

 

http://www.skodafelicia.ru/publ/5-1-0-41

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотомера не се взема и слага просто на старото табло, трябва ти ново табло(което фабрично е с оборотомер вместо часовник), на което после да смениш уредите на бензиномера и температурата с твойте (от старото табло). Най-добре таблото да е от 1.3 двигател.

(Поне така протече процедурата при мен)

Поздрави :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Май 1 колега ще успее да ми намери табло с обортометар та ще се пробвам да го направя

Другия проблем който изникна е че радиото стана със собствено мнеие и си мени станциите като минеш през няква неравност гледах кабелите ама май сичко си е наред некви идей как се оправя тази чудесия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно ама не ми се дават пари за ново радио :) имам си фм трансмитер и си пълня флашката с музика и си я слушкам :smt033

Ама от 1 седмица го чагъркам и не мога да го оправя ако някои може да ми помогне ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.