Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за винетки - Хърватска и Словения


neich

Recommended Posts

Здравейте колеги , въпроса ми е към пътуващите в чужбина , дали наистина в Словения са пуснали вече седмични винетки. Знам , че преди най кратката беше за 6 месеца на цена тридесет и нещо евро но чувам че вече имало и за 1 седмица. Дали е така и каква им е цената? Също така ме интерисува и цената им в Хърватска. Благодаря! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , въпроса ми е към пътуващите в чужбина , дали наистина в Словения са пуснали вече седмични винетки. Знам , че преди най кратката беше за 6 месеца на цена тридесет и нещо евро но чувам че вече имало и за 1 седмица. Дали е така и каква им е цената? Също така ме интерисува и цената им в Хърватска. Благодаря! smile027

 

 

За Словения, май да: Словения - 15 Евро за седмица

 

За Хърватска не успях да намеря инфо...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора , това в интернет и аз го намерих. Докато се рових обаче попаднах на теми в други форуми по същия въпрос и там отговорите бяха че все още са си 6 месечни. smile049 За това реших да питам някой който е ходил или минавал приз тези държави. Ще пътувам до Щарнберг /до Мюнхен/ и винаги съм минавал през Сърбия - Унгария - Австрия - Германия. Знам че през Хърватска и Словения е по близо та за това питах ....................... Всъщност като казах че е по близо - колко са километрите до Мюнхен през Хърватска и Словения? Струва ли си изобщо да го права това упражнение или да си минавам Унгарията , ама като се сета по това време на годината какво става на Сръбско - Унгарската граница ми се ще да пробвам по по близкия маршрут........ , май се отплеснах , ако някой знае нещо по горните питаници , нека да сподели - ще съм мн. благодарен! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

информация от преди 15дена:

-при пребирането си от Германия на бензиностанция в Австрия семейство на опашката пред мене си купиха точно за месец за 15 евро винетка за Словения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хърватска - като в Сърбия. Т.е. няма винетки, плащаш за магистралите (ако караш по тях разбира се). Информацията е от миналата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърбия - магистрала от Ниш до границата с Хърватия - около 13,50 евро

Хърватия - от границата със Сърбия до Словения (през Загреб) - 97 куни

Словения - винетка 7дни - 15 евро

Австрия - винетка 10дни - 7,50 евро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.