Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чорапи Шкода Клуб България


Recommended Posts

Здравейте колеги,хрумна ми една щура идея която реших да реализирам.Имам приятели в Сливен които са собственици на една от най-модерните фабрики за чорапи в България и спонтанно в мен се зароди идеята да направя такива за нашия клуб.Помолих ги да изработят мостри,логото е плетено заедно с чорапа,не е щампа.Чорапите са с прекрасно качество,съдържанието е 85% памук,10% полиамид и 5% еластан,ЧЕРНИ на цвят с бял надпис на ластика горе и БЕЛИ с черен надпис!!!!.Размер:40-46. Цената е 2 лв.Чакам отзивите ви и вашите поръчки ако ви харесва тази идея smile027

post-2113-138453234507_thumb.jpg

post-2113-138453234514_thumb.jpg

post-2113-138453234518_thumb.jpg

post-2113-138453234523_thumb.jpg

post-2113-138453234528_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    6

  • micyri

    6

  • bega4kata

    4

  • maxrpm

    3

Най-много писали в темата

Мартине, лятото нося бели с маратонкиге и ако могат да направят бели с черен надпис бих взел една дузина. Черните се носят с панталон и надписа няма да се вижда и е безсмислен (мое мнение). Иначе са страхотни и бих си взел. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бели ако има и аз бих взел няколко чифта. А по-малки номера дали ще има? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ли по-яко ако белите са със зелен надпис (предполагам е възможно технологично) все пак това е цвета на шкода!

Друго-възможно ли е да се сложи и логото на шкода, или ще се оскъпи много продукта?

 

Май вече ще се познаваме по чорапите smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 чифта за мен 5 бели 5 черни. Само че как ще се уреди транспорта ин до софия? Еконт?

Айде организирайте се по градове(един получател) и ще ви ги разпратя само че с Интерлогистика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де - имам още по-конструктивно предложение - всеки НОВ кандидат-член за клуба първо си купува МИНИМУМ 5 чифта и при кандидастване ги представя (като билети). След одобрение от администраторския екип - получава членство. За модераторите пък - друга крайна мярка - предлагам НЕДИСКРЕТНА ГОЛЯМА татуировка над китката на дясната ръка с логото на клуба, а на лявата - емблемата на Шкода. (Цветни естествено). Ако някой има вече там надписи от рода на УВО 'ХХ, име на жена, преправено на друго име (в последствие), последвано от прободено със стреличка сърце - ДА СЕ ОПРАВЯ САМ.

smile091 smile091 smile091

Шегувам се, естествено... Ще се включа и аз с няколко чифта smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за страхотната идея =D> . Бели със зелен текс няма да е зле ако може, ако пък е технологично възможно и логото да се изработи ще стане супер.

Иначе се присъединявам в клуба на чакащите новите екстри за феновете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де - имам още по-конструктивно предложение - всеки НОВ кандидат-член за клуба първо си купува МИНИМУМ 5 чифта и при кандидастване ги представя (като билети). След одобрение от администраторския екип - получава членство. За модераторите пък - друга крайна мярка - предлагам НЕДИСКРЕТНА ГОЛЯМА татуировка над китката на дясната ръка с логото на клуба, а на лявата - емблемата на Шкода. (Цветни естествено). Ако някой има вече там надписи от рода на УВО 'ХХ, име на жена, преправено на друго име (в последствие), последвано от прободено със стреличка сърце - ДА СЕ ОПРАВЯ САМ.

smile091 smile091 smile091

Шегувам се, естествено... Ще се включа и аз с няколко чифта smile092

Докторе само да не ги представя ползвани и неизпрани, щото ще смърди много. smile001

 

п.с. хахаха това ме навежда да една мисъл, за следващи събор да се въведе категория- шампион по "най-благоухаен" клубен чорап, обаче кой ще се навие да е жури...незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Дискриминатори! Много съм възмутена!

 

Искам и аз чорапи, но около номер 36.

За дамите ще има бикини с щампа на шкода, в момента се водят преговори с известна италиянска фирма за бельо. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Дискриминатори! Много съм възмутена!

 

Искам и аз чорапи, но около номер 36.

За дамите ще има бикини с щампа на шкода, в момента се водят преговори с известна италиянска фирма за бельо. smile001

 

Бикините не отменят чорапите! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,,аз лично си поръчвам 5 чифта бели и 5 черни,чорапите са много сполучливи,пишете как става заплащането и доставката smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Дискриминатори! Много съм възмутена!

 

Искам и аз чорапи, но около номер 36.

За дамите ще има бикини с щампа на шкода, в момента се водят преговори с известна италиянска фирма за бельо. smile001

 

Само летящата стреличка да не ги боцка някъде :roll: ...а аз ще си поръчам едни боксерки с голяаааааама стрела отпред 8) :lol:

Ама сериозно, май доста се поувлякохме с екипировката, остава само и татуси с логото на клуба да си направим, само чакам предложения къде да си ги татуираме /според мен най-добре под бикините и боксерките :oops: /...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоооу, ей, мъжовете !!! :mrgreen: Бе кво наскачахте кат махмурлии понеделник сутрин, при условие, че е вече четвъртък вечер. smile027 И за кво - за чорапки. Колегата реализирал една идея, направил мостричка, търси мнения за направеното, вижда се че има интерес към него, а вие почнахте с цени и авторски права да се занимавате. Тва е цената. Който му аресва - да зима. Който смята, че е по-добре откъм предложение - да направи мостричка и да я покаже, с по-ниската цена. Пък ще решим. Засега има едно предложение, има и интерес към него. Ще ви помоля да спазвате тона, да не влизате в излишни препирни и да уважавате труда на колегите. Благодаря. Постовете представляващи потенциално семенце на раздора са попремахнати, молим да ме извинят всички обидени от туй ми действие.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже аз станах причина за това семенце, се извинявам на колегата skodaman (направих го и на лично) и на модератора Г-н pow и също искам 10 чифта, ако не съм с бан към офертата. Още веднъж се извинявам за невероятно просташкото си изявление, както и за създадената работа на мода. Отивам да се линчувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде и за мен 10 бели smile092

 

@vasilisa, спасява те само каса бира smile027

Дали няма да е малко? smile049 Аз едно мнение да пусна и се.. на метеното ](*,), ама кво да правим, хора сме, грешим.

Цял живот се старая да не съм тъп, ма май е непосилна задача за мене. Имам и некви плюсове де - мога да рисувам. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тъй тъй съм в чорапена криза (всъщност винаги съм бил) бих желал 5 чифта църни чорапи 45-46 номер

 

 

 

а магнитни наколенки кога да очакваме ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз скачам в тигана с 5 чифта черни.

Марто дърпай тотала и казвай какво, кога и къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.