Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чорапи Шкода Клуб България


Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    6

  • micyri

    6

  • bega4kata

    4

  • Thunderbolt

    3

Най-много писали в темата

Колеги,чорапите днес са поръчани,100 чифта бели и 100 черни,в сряда или четвъртък ще са готови и ще се разберем как да ги разпратя!Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто за мен по 5 от двата цвята! Дано са останали, че май пак късно се включвам в заявката ](*,), ама като гледам май ще се наложи втора поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто за мен по 5 от двата цвята! Дано са останали, че май пак късно се включвам в заявката ](*,), ама като гледам май ще се наложи втора поръчка.

Oтстъпвам ти мойте 5+5. Аз не бързам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля колегите от София, които са си поръчали чорапки с надпис на Шкода клуб България, да дойдат в неделя, 04.07.2010, на обичайната среща на НИМ, за да си ги получат. Изпратени са и допълнителни бройки, та и за непоръчалите, ако изявят желание, ще има кеф за ходилце. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за хората извън София как става поръчка и получаване. То аз скоро ще идвам към София ,ама ще съм без кола и трудно ще се добера до НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъ, ай спок де, не иде реч за пендари, а за чорапки :D - за всички ще има. Утре (то вече днес станало) ще пусна списъка, така както Марти ми го е изпратил, кой колко и какво е поръчал за София, както и какви свободни бройки има.Надявам се колегите да са присъствени на НИМ и повечето да ги разпределя в неделя.

 

Ися, ти си до д-ъто на Марти, но ако държиш, ще ти отделя от Соф пратката, нема да те оставим бос баш летото у жегата!!!!! :mrgreen:

 

edit: Чорапите и списъка с поръчалите колеги от София вече са при мен:

 

gogata - 5 бели

maxrpm - 5 бели и 5 черни

Боби Доктора - 5 бели и 5 черни

vasilisa - 5 бели и 5 черни

PRR - 10 бели

Nuclear - 5 черни

Thunderbolt - 5 черни

C2H50H - 5 черни

sii - 5 черни

mimi.b - 5 черни

 

Освен заявените количества има и допълнително по 20 чифта от цвят.

 

Номерацията е 40-46.

Цената е по 2.00 лв на чифт.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При добро стечение на обстоятелствата събота-неделя съм по Варненско. Мога да позанеса няколко чифта, а и малко лайсни да оставя на някой да раздава в раиона ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нема ли да си по Варненско и по нататъка, бре, Пепи - да се засечем за малко, да попресушим некой галон бира. :D smile027 Сори за спама. :oops:

 

Ей, Софиянци Шкодари, несериозни колеги такива, поръчахте чорап с клубно лого по неколко чифта, а сега се спотайвате :x - телефона ми е в съответната тема, опцията ЛС във форума е активна за всички, та - който има чорап да взима, а не го е сторил - да действа!!!!! smile001

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я и аз да се включа искам 5 чифта бели и 5 чифта черни. Най големите че този 50 номер крак трудно се обува smile117

от пловдив сам адрес за доставка бул. цар борис III обединител 33 - офиса на GTS за Станислав Грозданов, еконт интерлог. или които и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я и аз да се включа искам 5 чифта бели и 5 чифта черни. Най големите че този 50 номер крак трудно се обува smile117

от пловдив сам адрес за доставка бул. цар борис III обединител 33 - офиса на GTS за Станислав Грозданов, еконт интерлог. или които и да е.

С това съкращение(интерлог),ще ме обидиш! smile048

Моля те изписвай цялото име на фирмата,то и без това няма реклама и някой не са чували за нея! А иначе аз работя във Варненския офис и ако трябва помощ,казвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ади бе Варна,никой не си е взел чорабките....не стига ,че ви ги взех от еконта...ами сега и по домовете ли да ви ги нося....пълни с бонбонки...

Верно че и аз забравям,защото Исята поне 2-3пъти е идвал в гаража и още толкова на гости ....амаааа само за турбини и колектори ми говори....

С Цецо се виждахме и на плаж цял ден бяхме но не се сетихме за чорапки да си поговорим ;)

аиде че аз моите вече ще ги скъсам от носене и подмятам вашите :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в София от 110 чифта чорапи изпратени от Марти продадох 95 чифта, :smt004 въпреки че и тука двама несериозници не си взеха поръчката, а имах допълнителни по 20 чифта от вид, освен заявените. Майстор Сами, напускай им лични на заплесите, :mrgreen: аз така посвърших повечето от работата. А иначе чорапата е мноо убава, и аз мойте ги скъсвам от носене.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица на НИМ може и да напазарувам още, щом са останали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.