Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • masterOne

    16

Най-много писали в темата

Купона беше невероятен! Надмина всичките ми очаквания! А металистите от "Черноризец" ми изпълниха душата на максимум! И много се радвам, че от нашата група имаше доста които също им се кефиха яко.

 

Искам да благодаря на всички за топлото посрещане, нищо че не карам Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нека благодарим най-вече на Динка,за организацията.

Момичето изхаби толкова нерви,че едва ли ще се захване отново със следваща,подобна среща.

Прекарахме си страхотно!

 

Динке, Благодаря!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нека благодарим най-вече на Динка,за организацията.

Момичето изхаби толкова нерви,че едва ли ще се захване отново със следваща,подобна среща.

Прекарахме си страхотно!

 

Динке, Благодаря!!! smile126

 

Което си е верно - истина си е. Няма да си кривя душата. Тук е и момента да се извиня на четирима души:

 

На Емо от Бургас, на който без основателна причина леко му повиших тон вчера, когато имаше неразбории с настаняването.

На Бисер, който го поставих в малко неравностойна ситуация със спането.

На Чавдар и семейството му, че трябваше да се преместят от едно място на друго за спане.

 

И най-вече на Искрен, защото го набедих без вина (заради недоглеждане) и за да е още по-зрелищна обърквацията намесих Боби Доктора и "DJ"-a в цялата каша!

 

Момчета извинете ме за моралните и финансови щети, които ви нанесох по невнимание, недоглеждане и липса на организационен опит!

 

Благодаря на всички за помощта и веселбата! Беше адски яка среща и тези, които не дойдоха ще съжаляват дълго! А след малко започвам да "доставям" снимков материал.

п.с. Благодарности на lent за най-якия коледен подарък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пловдивчани се прибрахме благополучно току що. Срещата беше НЕВЕРОЯТНА до самия си край. С всяка среща става все по-хубаво и по-хубаво. Благодаря на всички колеги за страхотния уикенд във вашата компания! smile126

Динке, шапка ти свалям за организационния дух! Надявам се нервите, които изхаби покрай организацията на това прекрасно събитие да са си заслужавали. smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за извинения! Важното е да има настроение! А такова, както се вижда от видео материалите не липсваше smile091

Срещата беше уникално добра и много се радвам, че присъствах smile126

Благодаря на всички за добрата компания. Този път имах възможност да опозная повече от колегите и впечатленията ми са изключително позитивни! smile035

 

П.П. Исяя острооооо, къде ми е платото с пастърмата е smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Исяя острооооо, къде ми е платото с пастърмата е smile091

 

 

Аааааа, питай г-н Майкрофоун, той го поръча него......smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке, шапка ти свалям за организационния дух! Надявам се нервите, които изхаби покрай организацията на това прекрасно събитие да са си заслужавали. smile126

 

срещата беше повече от добра с 2 думи разцепихме smile035 се както и снимковия и видео маетриал ще го покажат - започвам да ги обработвам цензурирам и тогава да ще ги кача smile004

 

Ися острааа ли беше ракийката smile048 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друг път така да не ми идваш неподготвен....само с 1литър :) ....

 

Остра беше много, без салатка и водичка направо гори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Исяя острооооо, къде ми е платото с пастърмата е smile091

Аааааа, питай г-н Майкрофоун, той го поръча него......smile021

Момчета, ако е само за драката и майтапа - ОК, но този случай който коментирате с недомлъвки е изцяло по моя вина. За да не се спекулира повече по въпроса с тези плата нека да стане ясно едно:

 

Бяха ни надписали едно плато в повече при получаване на финалната сметка. Това и още няколко незначителни фактори повлияха и на настроението в ранните часове на днешния ден.

 

Моля ви не се сърдете на Боби за нещо, за което аз съм виновна. Първо, защото аз го подведох за цената на платото (оказаха се няколко цените!!!) със сухите мезета и второ, защото той и жена му допринесоха много за доизясняването на финансовата обърквация, която се получи. Аз лично нямаше да се справя с оправянето на парите!

 

Ако някой се сърди за нещо - трябва да се сърди на мен.

Смятам, че този въпрос вече е приключен и разчитам изцяло на толерантността на всеки един от вас. Ако има нещо, което искате да кажете - кажете го направо. Така е доста по-коректно към всеки един от нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися другия път ще съм подготвен подобаващо \:D/

 

ето ги и снимките smile091 тях не съм ги цензурирал само съм изчстил тези който не стват или снимащия е бил подпиинал

 

за клиповете парво ще ги преслушам кой са бруталните и кои стават за показване smile001 пред аудиторията но това ще стане утре сега си лягам вече. лека на всички

 

СНИМКИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Како Динке,кво си траеш?Все пак си главен туроператор на форума,казвай къде ще е следващата! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина беше уникална. Голям купо, голям смях :) Радвам се, че присъствах и прекарах поредния уикенд с хора като ВАС ! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сутринта не мога да вляза на 100% в работния процес. Взеха да ми звънят телефоните...

Tax Back Варна щели да ме наемат за танцьор на коледното им парти :) smile001

 

Станьо: Гледай клипчетата да са отбрани.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи. Готони хора, готина среща, няма как :) Благодарности на Динка и всички присъствали ! След малко ще има и снимки в другия раздел ;) сега само загатвам :) за новия тандем!

021518660.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Ися, явно не успя да цензурираш всички апарати smile048

Дай да видим Никона какви чудеса сътвори. smile021

 

п.п. Динке, какви сърдения бе душата? Има ли недоволен от срещата? Едва ли! Давай да обмисляме следващата вече smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля ,че никой не е сърдит за нищо. Всички видяхме, че ситуацията на място(в ресторанта) си беше сложна и с доста промени. И леки объркацийки не могат да не станат. Никой не може да следи 30-40 човека какво ядат. Важното е ,че накрая от три партита е станало едно общо парти. Поне доколкото виждам от снимките. Абе, накрая искаха ли пари отново за рок групата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля ,че никой не е сърдит за нищо. Всички видяхме, че ситуацията на място(в ресторанта) си беше сложна и с доста промени. И леки объркацийки не могат да не станат. Никой не може да следи 30-40 човека какво ядат. Важното е ,че накрая от три партита е станало едно общо парти. Поне доколкото виждам от снимките. Абе, накрая искаха ли пари отново за рок групата?

 

Опитаха се да пробият общо около 10 пъти да им дадем пари. Дори и сутринта в 5 часа, когато от нашите останали най-коравите и видния Черноризец пак е имало опити за пробив в "нашите граници", но момчетата не са се дали! Аз лично не съжалявам, че не тръгнахме да им събираме пари, защото се оказахме в заварено положение с групата. Те си я бяха поканили за тяхното си парти и успяха да провалят партито на юбиляра, което малко или много си беше гадно. Почти съм сигурна, че този човек ще помни дълго юбилея си и мисля, че няма да го помни с много весели спомени.

 

Доста хора и от нашите не бяха очаровани от песните за "сънищата на Аспарух" и общото между Черноризец Храбър и Цар Иван Шишман, които ги делят няколко века от чисто историческа гледна точка. :lol:

 

Така или иначе тука децата от нашата група се представиха като истински дипломати и станаха основен стълб в намирането на мирни решения при така създалата се ситуация. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наивници, от Шкода клуб да се опитват пари да изкрънкат. smile091 Кофти е, ако са провалили на човека юбилея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и успяха да провалят партито на юбиляра, което малко или много си беше гадно. Почти съм сигурна, че този човек ще помни дълго юбилея си и мисля, че няма да го помни с много весели спомени.

 

За това според мен са виновни хората от "Манастира" защото бяха събрали 3 коренно различни една от друга групи.

 

Но като цяло, според мен, имаше музика като за 3-те "лагера", но на моменти клонеше към рокерите. За което аз нямах нищо на против.

 

Както казах по-рано на мен и съпругата ми срещата много ни хареса. И съм изпуснал нещата за които говори Динка и които по един или друг начин са развалили удоволствието от срещата на някои съфорумци.

 

@ivand911 Ти много рано си тръгна и видя много малка част от шоуто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това според мен са виновни хората от "Манастира" защото бяха събрали 3 коренно различни една от друга групи.

 

Те гледат да си запълнят базата, а не да се съобразяват с хората, които са дошли да спят, ядат и пият там. Лично на мен комбинацията от музикален подбор ми дойде в повече. В ранните часове на неделята дори ми идваше да заколя "диджея", който ама грам не се съобрази с нивото на шум и факта, че децата се бяха тръшнали под колоните. Но да речем, че аз съм с малко по-чувствителни уши и е много вероятно да говоря доста субективно.

 

Факт е, че стана веселбата и до голяма степен вината за тази веселба е на нашата група. Представете си, ако нас ни нямаше тия хора как щяха да се изтраят. smile049

 

Като изключим някои малко по-стресиращи фактори, аз съм адски доволна от мероприятието. С всяка среща се вдига доста нивото, за което всички сте виновни! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке,ти си невероятен организатор. smile126

Очаквам с нетърпение превземането на следващия град. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, гледам, коч-компанията ви расте, а жените намаляват?

Все по-гей ви се получават снимките smile048

 

021518660.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.