Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

http://www.mobile.bg/11420221578974078

 

Някой има ли повече инфо за този автомобил? От доста време е публикуван. Виждам, че на 02.01 е пусната новата обява с новата цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

http://www.cars.bg/c702064- същестува ли 2 FL RS????!

  

 

Е... ти пък какво каза... съществува и е супер яка - най-красивият индивидуален, не безличен шкодак е това. Тази да не беше автоматик - направо е перфектната кола! Ако видиш в бришкода по острова и другите държави наоколо - хората карат предимно точно такива О2 фл рс, след форд и ленд ровър.

 

http://www.mobile.bg/11420221578974078

Някой има ли повече инфо за този автомобил? От доста време е публикуван. Виждам, че на 02.01 е пусната новата обява с новата цена.

Познати снимки ми изглеждат - значи съм я гледал и преди, а мисля че даже е и доста стара обявата? Щом толкова дълго време седи... те читавите Супърби не ги продават много много време.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафте,RS преди ФЛ е 1000 пъти по красива.Тази с тези телевизори отпред...хич не и ходят.Баси лампионите батко :lol:

На другите не стоят толкова зле,но на черна рс направо са отврат открояващи се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееми... На мен много ми харесва. Явно

затова още я карам моята - кефи ме много.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам вкуса и манталитета на островитяните, явно е разбираемо, че там се срещат. Не знаех, че я има в серийно производство, а и малко ми е натруфена..... (Srry за спама).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееми... На мен много ми харесва. Явно

затова още я карам моята - кефи ме много.

 

Поздрави

На сива стоят добре,на черната изглеждат огромни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до обявата за Супърба си мисля,че цената е повече от добра. Ако не бъркам чисто нова струва между 65-70 000лв в тази конфигурация. Колата е на пет години.50% от цената могат да се искат.Километрите са доста за това време,че може би за това е толкова надолу от 32-33 000лв. Направо с почти 10 000 даун.Задължително една пълна диагностика преди покупката и ако човек търси такава няма какво да му мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помагайте с тази обява. Един познат проявява интерес и от него я получих:

 

Как така 1.2 HTP  Ф1, а пък 75 к.с., и как така производство октомври 2008 г?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакъв спомен, че като взимахме моята 2008 към края точно, все още имаше разни бройки Фабия 1. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помагайте с тази обява. Един познат проявява интерес и от него я получих:

 

Как така 1.2 HTP  Ф1, а пък 75 к.с., и как така производство октомври 2008 г?

 

1,2 12V е с 64 к.с. Дори при Ф2, където мощността е повишена, този двигател е със 70 к.с. Обаче, имам някакви спомени за фирми, предлагащи чип-тунинг, които обещаваха повишаване на мощността от 64 на 75 к.с. Все пак ми се струва, че има грешка в обявата. Годината на производство няма как да е 2008-ма. Ф2 се произвежда от началото на 2007-ма. Ф1 е спряна преди това. 2008-ма, по-скоро е годината на покупка / първа регистрация. Най-добре "Око да види...".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,2 12V е с 64 к.с. Дори при Ф2, където мощността е повишена, този двигател е със 70 к.с. Обаче, имам някакви спомени за фирми, предлагащи чип-тунинг, които обещаваха повишаване на мощността от 64 на 75 к.с. Все пак ми се струва, че има грешка в обявата. Годината на производство няма как да е 2008-ма. Ф2 се произвежда от началото на 2007-ма. Ф1 е спряна преди това. 2008-ма, по-скоро е годината на покупка / първа регистрация. Най-добре "Око да види...".

 

Имам някакъв спомен, че като взимахме моята 2008 към края точно, все още имаше разни бройки Фабия 1. Поздрави!

 

Еми това си мислех. Сигурно е грешка, най-вече за мощността, а 2008 г. е вероятно първа регистрация. Случило се е по аналогия както в момента (2015 г.) в ЕТ разпродават останали им Ф2.

 

Благодаря за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/avtomobili-i53294624Гледайки цената си мисля, че някой не си пие хапчетата.  :eusa_think:  Не, че не е хубава колата, ама чак пък 14+ хиляди причини да е хубава не виждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/avtomobili-i53294624Гледайки цената си мисля, че някой не си пие хапчетата.  :eusa_think:  Не, че не е хубава колата, ама чак пък 14+ хиляди причини да е хубава не виждам...

Тя си струва 14к - тея в + са заради стикера и лайсните на номерата  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/skoda-fabia-1-6-16v-105-k-s-euro-4-na-hod-ot-germaniya-unikat-i65696896

Само аз ли не виждам оригиналните ксенонови фарове и мулти волана?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/skoda-fabia-1-6-16v-105-k-s-euro-4-na-hod-ot-germaniya-unikat-i65696896

Само аз ли не виждам оригиналните ксенонови фарове и мулти волана?!?

 

Бижу. То да са само фаровете и волана - завиващите фарове, автоматично включващите се фарове и парктроникът и телефонът разбира се са екстри, които просто няма как да са от стандартното оборудване, дори Елеганс (и дори за Германия).

 

Иначе като се изключат тези няколко екстри колицата е точно като моята  :)  Истина е, че моторът е много пъргав, перфектен. Само за разхода не го вярвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно волана - загледайте се в допълнителия лост под този на мигачите, малко като на някои Рена мулти-волана е. Завиващи фарове - вероятно има предвид, че при навиване на волана светва фара за мъгла от съответната посока. Ксенона и аз не го виждам.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел си продава 18-ките, 5х112. Мисля, че доста добре ще застанат на някоя О2, О3. http://olx.bg/lyati-dzhanti-18-ki-5h112-i66155616

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно волана - загледайте се в допълнителия лост под този на мигачите, малко като на някои Рена мулти-волана е. Завиващи фарове - вероятно има предвид, че при навиване на волана светва фара за мъгла от съответната посока. Ксенона и аз не го виждам.  :sorry:

Има и завиващи фарове, както преди ФЛ, така и след. Управлението за радио си е стандартното от преди ФЛ.

Фабия 2 няма оригинален ксенон, както и автоматично включване по датчик, но може там да има някакъв афтърмаркет, който му е монтиран. Както и ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода обява, но не за кола, а хората търсят работници за завод на Шкода в Чехия с тази обявя :rolleyes: Осигурена квартира и заплащане 960 евро на месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ще приемаш стока, ще подреждаш и окомплектоваш без да знаеш езика. Ако търсиха хора за производство, по ми се връзваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е измама!

Фирма занимаваща се с подбор на хора, няма да си структурира така обявата, да направи толкова правописни грешки и да не остави email за CV-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Може да не е измама!Преди коледа разбрах, че роднини на жена ми,работят в завода на Шкода. Като какви са там,и какво точно работят е мистерия. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.