Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

New Superb Scout


Biohazard

Recommended Posts

Ще избият рибата, ако и сложат регулируемо по височина окачване, като на А6 Alroad.

И 3.0 TDI V6 245hp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много здраво, дано не е много бутафорен, но това все пак е лека кола. Може да не Defender или Allroad, но в повечко сняг ще има предимство пред стандартната версия. Чудесна кола за една зимна екскуризя до Гармиш Партенкирхен например :D

 

... Остана L&K версията да изкарат
А защо не и Superb RS, за любителите на ниското окачване...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак този модел нали се говори, че ше го спират.

 

Че те сега го пуснаха!

Octavia ще спират май, от Fabia ще се скача директно на Superb...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E как ще спрат Octavia - тя и Fabia са основните модели, без тях накъде... Всъщност Skoda трябва да пускат нови модели, не да спират. Най - много се говори за модел под Fabia:

 

Skoda-Small-Car.jpg

 

Този малък модел би трябвало да базиран на VW Up...

 

Но липсва нормален седан (като Jetta), липсва купе (като Rapid), липсва ван (като Sharan)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя джетата си е октавия

новата джета е много красива-за разлика от изтумбената заради лайсните в цвета на купето и обемните брони/фейслифтова октавия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си губят времето и парите със скаути, ами да вземат да вдигнат още супърба и да имаме Q7 конкурент :smt032

 

Това чакам и аз, Q7 на половин цена и с познатото качество :) Още преди 2 години писах на Шкода в Чехия че искам от Superb да направят SUV. Пожелаха ми много щастливи километри с Октавията, но нищо не обещаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали това на снимката е реално съществуващо,но ако види бял свят ще има сериозно търсене!

 

П>С>Това не пречи,аз още да си чакам L&K версията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E как ще спрат Octavia - тя и Fabia са основните модели, без тях накъде... Всъщност Skoda трябва да пускат нови модели, не да спират.

 

Нещо не вървят грозните и скъпи Golf-ове на VAG и трябва да се убие конкурентът... Octavia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе никаква Октавия няма да спират, говори се за спиране на Супърба. Октавия пораства почти до неговите размери, а дупката отваряща се между нея и Фабия се запълва с нова Фелиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на картинката от Biohazard е яко! Много добре изглежда.

 

Съгласен съм с Valdo, че ако пуснат Superb Scout търсенете ще е голямо. Липсва му само по-голям дизелов двигател, но едва ли от Ауди ще пуснат 3,0 TDI на Шкода.

За мен лично А6 Allroad е един уникален автомобил, но цената е безбожно висока!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но едва ли от Ауди ще пуснат 3,0 TDI на Шкода.

 

.... ами те и да го пуснат ... няма къде да се събере.... ;-)

 

Ако можеше, отдавна щеше да има VW Passat 3.00 TDI...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди 2 години писах на Шкода в Чехия че искам от Superb да направят SUV. Пожелаха ми много щастливи километри с Октавията, но нищо не обещаха.

 

.... Пиши на Дядо Коледа... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.