Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загадъчна пружина


daniel_elenkov

Recommended Posts

Привет на всички,

Имам въпрос за пружината на снимката-за какво служи и от къде е?Намерих я под шофьорската седалка и съм много озадъчен.Ще съм ви много благодарен да ми обясните за какво е и какво да я правя?

post-7181-138453277919_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от Октавия е.Но не виждам на межанизма от къде може да е.При това механизма си работи нормално,а в същото време,като загледах другата седалка,и там не видях такава пружина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се беше откачила.Тя е от механизма за повдигане на седалката и служи за по-лекото й повдигане нагоре, при преодоляване на теглото на водача. Може и да не я слагаш, но ако си като мен, малко над стоте килца е нужно. И като я сложих моята почна кофти да цигърка, та мисля скоро да я сваля и да поставя на ушите й нещо като гумени маркучета. Инъче много ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа и аз не намирам разлика-шофьорската седалка се повдига по същия начин като тази на пасажера до него,че и звука е същия.Благодаря ви за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца и аз намерих такава пружина паднала под шофьорската седалка.Интересното е че още като купих колата имаше такава пружина оставена до крика и винаги съм се чудил за какво служи.Е, като намерих втората-разбрах. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.