Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Връщане на шофьорска книжка след отнемане за алкохол


fantasticoo

Recommended Posts

Здравейте на всички. Имам един въпрос относно връщането на книжката ми. Преди малко повече от година ме хванаха с алкохол 1.7 промила осъдиха ме на пробация от 6 месеца и 1 година отнемане на шофьорската книжка. В момента съм в процеса по връщането и. Ходих в КАТ и там ми казаха че трябва да отида в ДАИ да мина психо тест. След няколко дена ще отида да се запиша. Та въпроса ми е след като мина психо теста ще минавам ли през други процедури за да си получа книжката или не ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако се загледаш в раздела, точно под твоята тема има нещо което ще ти е полезно може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом веднъж са те хванали с 1.7 значи си караш редовно пиян. Ще те хванат и втори и трети и пети път, за съжаление не си единственото камикадзе. :smt018 Хайде ще се въздържа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом веднъж са те хванали с 1.7 значи си караш редовно пиян. Ще те хванат и втори и трети и пети път, за съжаление не си единственото камикадзе. :smt018 Хайде ще се въздържа...

 

В отговор само ще ти кажа че аз не пия алкохол, а това което е станало е друга тема за разговор. :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,7промила? Човече, ти си бил на винкел бе, направо си си пръснал сандалите! :smt0344

 

Интересно ми е освен 6 месеца условно и една год без книга, нямаше ли парично наказание за подобно провинение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,7промила? Човече, ти си бил на винкел бе, направо си си пръснал сандалите! :smt0344

 

Интересно ми е освен 6 месеца условно и една год без книга, нямаше ли парично наказание за подобно провинение?

 

Само да разясня 6 месеца ПРОБАЦИЯ не е 6 месеца УСЛОВНА, има голяма разлика между пробация и условна присъда. И не нямах парична глоба. Но аз преди това не бях осъждан и нямах нито едно нарушение по пътищата нито фишове нито глоби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,7промила? Човече, ти си бил на винкел бе, направо си си пръснал сандалите! :smt0344

 

Интересно ми е освен 6 месеца условно и една год без книга, нямаше ли парично наказание за подобно провинение?

 

А и нещо друго да разясня 1,7 промила алкохол е средно ниво на съдържание на алкохол в кръвта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом веднъж са те хванали с 1.7 значи си караш редовно пиян. Ще те хванат и втори и трети и пети път, за съжаление не си единственото камикадзе. :smt018 Хайде ще се въздържа...

 

В отговор само ще ти кажа че аз не пия алкохол, а това което е станало е друга тема за разговор. :!:

 

Не пиеш, а някой ти налива в устата. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, стига! Придържайте се към темата. И на мен не ми харесва това, че колегата е карал пил, но никой от нас не знае обстоятелствата при които се е случило, но това не е меродавно в случая. От тук нататък всички което не е по темата, а именно "Връщане на книжката", се трие без предупреждение.

 

Благодаря за разбирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам след като минеш психо теста и щом нямаш глоби за плащане, няма повече процедури и ти връщат книжката! Успех smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.