Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с китайска навигация за Шкода


Recommended Posts

Имам следния модел китайска навигация http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=1027 . монтирана е на SKODA OCTAVIA 2007. Монтирах си я сам, всичко беше много лесно има един допълнителен кабел който е между навигацията и буксата към колата. Стана много лесно само ги включваш и готово буквално вскичко е "PLUG AND PLAY". Дори изкарва информация МФД дисплея(значи комуникира с компютъра)

 

ВСичко работи перфектно, но един ден ми възникна следния проблем.

Тръгнах на дълъг път след около 1 час навигацията се изключи съвсем безпричинно. Натиснах копчето за включване , но не се включи. Според мен не беше прекъснало захранването към навигацията защото самите бутони продължаваха да светят. Тогава спрях изключих двигатея на колата и го заплаих отново. Навигацията си стартра съвсем нормално със подаването на контакт на колата. След 20 мин пак се изключи и пак същата процедура. Тогава вече реших че нещо прегрява, затова я включих вкъщи на едно захранване от компютър за да я тествам, съответно навигацита работи от сутринта до вечерта без нищо да стане. явно не прегрява, затова си мисля че проблема е нещо с комуникацията между компютъра на колата и навигацията.

 

Не съм я качвал на диагностика след монтажа на навигацията , но сигурно са се появили грешки.

 

ако някои може да помогне с нещо да помога, много непритен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух нещо от сорта , че няй вероятно компютъра се опитва да я разпознае като фабрично , но етстествено тя не е фабрична и имало някаво решение като се зададе да не търси фабрично аудио или нещо такова.

 

Дали това може да ми реши проблема? Въобще имали такова нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква му е цената (ако не е тайна), колко ти излез на доставката до България?

мито плати ли?

питам защото ми хареса това:

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=1053

но няма размери и цени... или поне аз не можах да ги намеря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.