Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поредния "Снежен човек" във Варна


Recommended Posts

Здравейте съфорумци,

отдавна не бях посещавал форума, ама гледам сега сте открехнали тема и за Yeti! Е аз си купих \:D/ , ама направо ме счупиха със срок на доставка :( ама ще се чака, какво да правя! Миналата седмица платих капарото - Yeti Experience 2.0 TDI-CR 110 4x4 6 speed черна перла ( цвета ми е подарък ) ама най много се радвам на следящите завоя халогени и черните стъкла, както и 17" джанти! Да се надявам, че скоро ще дойде ( след 3 месеца ) и ще пусна снимки! Нямам търпение да го вкарам в генгерлиците! Има един много хубав OFF Road терен край с.Слънчево, малко след отбивката от магистралата, та там ходих с Scout-a, ама на него му е зор, защото има места дето са много стръмни, а пък той не може да заходи! Ама с Николай от ЕураТек ходихме на тест драйв там с Yeti-то и се представи блестящо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми, заслужава си чакането! А може да дойде и по-рано! Поздрав за избора, голямо удобство е Йети-то, весело и безпроблемно каране и да споделиш първите ти впечаления като пристигне smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми, заслужава си чакането! А може да дойде и по-рано! Поздрав за избора, голямо удобство е Йети-то, весело и безпроблемно каране и да споделиш първите ти впечаления като пристигне smile027

 

Крушката на фара е Н4, както на Adventure така и на Experience и аз си купих ксенон, обаче знам, че за Н4 не предлагат този гумения пръстен, който уплътнява кабелите, когато се пробие дупка в капачката на фара отзад. За тази цел аз имам разни идеи, но може ли да ми пратиш на e-mail-а хубава снимка с висока резолюция, на която да е заснет фара откъм капачката отблизо, за да добия някаква представа и да мисля над варианти, защото фара не може да седи отворен все пак! Ще съм ти благодарен, даже и ако направиш от няколко ъгъла и поне една панорамна снимка на фара отзад! Това ми е е-mail-a: ihadzhiivanov@abv.bg

 

Благодаря ти за отделеното време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито, чакаме снимки след като мине дългото чакане!

 

Благодаря,

ама чакането ще е дълго, ужас, казаха ми април-май! Ши са гръмна, нямам търпение! Дойде ли непременно ще го снимам и ще покажа снимки! Не ме питайте как заспивам всяка вечер. Като отидох да занеса капарото и си мечтаех, да ми се обадят след 1 седмица и да микажат, че е престигнало ама уви - греда! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от Тепетата!

чакането си заслужава, моят Дзверо го получих преди две седмици, минахме вече 1000 км и... невероятно удобен и същевременно компактен автомобил е! smile152

поздрави на Николай и... "бързо чакане"!

=) е.о.л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито колега !!! Много добре стоят тези 17-ки на колата, поздравявам те за избора. А за чакането - да много е тежко, постоянно си в мисли. На мен ми остана има-няма месец, но тъкмо за събора ще миришат още на разработка smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Оня ден ми писаха от Skoda, че скъсяват срока от 21 седмица на 13, което означава последната седмица на този месец, ще се произведе! Някой има ли представа, след това колко време е нужно, докато дойде, да се регистрира и да си го получа? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, туй си е сладко чакане, ти заеби ! :lol:

И спи по-бързо...така ще мине времето по-бързо! smile168

Ако много си на зор - да се сменим -аз да чакам и да взема Йети-то, пък ти - мойта ! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден ми писаха от Skoda, че скъсяват срока от 21 седмица на 13, което означава последната седмица на този месец, ще се произведе! Някой има ли представа, след това колко време е нужно, докато дойде, да се регистрира и да си го получа? :)

 

Зависи колко дни след като е произведена имат плануван автовоз за БГ. Но максимума е 2 седмици според мен да е в БГ и 1 седмица за регистрация.

 

Моята понеже я закъсняха със срка и им направих големи проблеми, та дойде 3 дни след като я произведоха и на 4-тия си я регистрирах сам, защото не ми се занимаваше да ги чакам.

 

Мисля че това е най-краткия срок 4 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Е, 2 седмици е приемливо, толкова може да се изтърпи! :) Супер дано да е само 2 седмици, че вече съм си накупил 100 неща и нямам търпение да я накича жипката, пък и да постна някоя и друга снимка! smile152

Още едно нещо ме гложди, дали ще дойде с новата емблема? Емблемата наистина си е яка, особено ако е и хромирана, още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Малеее дойде ми вече момент 1-ва смяна на маслото, а аз още не съм пуснал снимки, ей на! smile035

Скоро ще покажа и още!

post-1878-138453336611_thumb.jpg

post-1878-138453336615_thumb.jpg

post-1878-138453336618_thumb.jpg

post-1878-13845333662_thumb.jpg

post-1878-138453336633_thumb.jpg

post-1878-138453336636_thumb.jpg

post-1878-138453336904_thumb.jpg

post-1878-138453336906_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре късно, отколкото никога. Колата е супер. \:D/

Какво е твоето мнение за колата, явно си натрупал опит вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре късно, отколкото никога...

 

Aми много ми харесва като всяко ново нещо, всичко е доста добре премислено. Харесва ми много позицията на водача; не ме заслепяват насрещно движещете се, което е голям плюс! Колата е много стабилна в завоите, много е приятна за каране, най бях приятно изненадан от тихия мотор. CR е конструиран когато спра на свтофар или като цяло съм в престой уборотите падат на 780 =D> другото готино е, че до 160км/ч автомобила е уникално тих. Почти мотор не се чува, а само се усеща по вибрациите на волана! Висока е катеря се по бордюри, ходя по язовири - супер е! Единствения за мен недостатък е, че някак таблото е много високо и въпреки че и аз съм висок като цяло ми се налага да напомпя седалката 5 пъти, че да имам видимост като хората, но това е дребна прищявка! Сега ще го видя ко ще прай зимата. Scout-a показа какво може и съм доволен, но да го видим туй Yeti!

 

P.S. Лично на мен повече ми харесва от Scout-a. Tой е много шумен, все пак е PD!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.