Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia [E Line]


Biohazard

Recommended Posts

Мой приятел ми прати интересни снимки. Учи във Виенския технически университет (TU Wien) и ето какво им паркирали в двора на университета за разглеждане. "Включили" я пред тях за демонстрация..просто неразбрали че е запалена, толкова безшумна била. :D (джантите са Octavia RS FL smile009 )

 

8e5c6076c7da4212.JPG 18a21cbb515b478a.JPG 5f4865356c62af18.JPG 7e67c27f36ac657e.JPG 192c24380d862a25.JPG f39acac1a5d24d3b.JPG 5b6dc44f14610df5.JPG 5eb293b732103d29.JPG d5df5ed11f4ea343.JPG caf45dd2be11a67d.JPG 5092a97af3ecd4e9.JPG c8735fa6be88242c.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ухххххх, уникална е беее! Просто и външния вид и интериора са уникалнииии, комбинацията бяло с черно много се връзва!

 

"green line" нещо, екологично ми звучи. А защо километража е до 160? Не са мили защото си пише km/h ? Или просто са я направили нарочно така? Имаш ли идея колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ухххххх, уникална е беее! Просто и външния вид и интериора са уникалнииии, комбинацията бяло с черно много се връзва!

 

"green line" нещо, екологично ми звучи. А защо километража е до 160? Не са мили защото си пише km/h ? Или просто са я направили нарочно така? Имаш ли идея колега?

 

Електрическа е, Шампионе ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива!

А салона в черно и бяло супер много ми харесва!

 

Еххх, защо и в ТУ-София не ни показваха такива работи...

Нямаше да пропускам занятие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Електрическа е, Шампионе ;) .

 

:smt017 Това си го помислих, но ми е супер интересно защо е километража е само до 160? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива!

А салона в черно и бяло супер много ми харесва!

 

Еххх, защо и в ТУ-София не ни показваха такива работа...

Нямаше да пропускам занятие!

 

Напротив, ако ни показваха такива неща в ТУ, ти нямаше да се появиш на нито едно занятие, щото щеше да отпердашиш някъде с Шкодата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка е , а тавана е просто стъклен или са я направили със :!: слънчеви батерии :?:

 

Иначе и 150 км. пробег не е толкова зле , като се има пред вид това, че много хора / аз съм от тях/ дневно карат не повече от 20-тина км. - до работа и евентуално пазар или разходка / в рамките на града/ . Та на седмица веднъж да си я включваш в контакта :) да се зареди никак не е лошо. Е който кара мнооого наистина не го устройва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На джантите, това някакви добавки ли са и каква е целта им. Нещо не ми стоят добре. А иначе си е доста добре това 12 с за 100 . Като се има в предвид че не е спортна кола и може да си я джиткаш 150 км само на ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са си джантите от новата RS, само че са хромирани и с някакви пластмасови капачки на големите отвори между лъчите.

Leichtmetallfelgen RS "Neptune"

- 7,5 x 18 H2, ET 51

- Reifen 225/40 R18

- nur für RS-Modelle freigegeben

1Z0071498 179,- Euro

http://www.skoda.at/service/zubehoerkat ... _zubehoer/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да бъркам, но доколкото знам тези капаци са за по-малко челно съпротивление->по-малък разход.

 

На Волво е-серията са пак със затворени джанти:

volvo_drive04.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Белите пластмасови части на джантите според мен са просто за по-футуристичен дизайн ;)

 

Това е едната цел. Другата цел си е точно подобряването на аеродинамиката- намаля се завихрянето на въздуха, чрез тези капаци. Вече и във Формула 1 карат с такива капаци, само че те гонят скорост, а тук е за подобрена икономия. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка е , а тавана е просто стъклен или са я направили със :!: слънчеви батерии :?:

Таванът е покрит със соларни панели.

Иначе и 150 км. пробег не е толкова зле , като се има пред вид това, че много хора / аз съм от тях/ дневно карат не повече от 20-тина км. - до работа и евентуално пазар или разходка / в рамките на града/ . Та на седмица веднъж да си я включваш в контакта :) да се зареди никак не е лошо. Е който кара мнооого наистина не го устройва

Автомобилът е САМО на ток, не е хибрид и няма друг двигател!

При това положение от София до морето може да се достигне за около 24 часа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

На мен ми се струва че тези цифри не са окончателни, скоростта е ограничена до 135. Тия 150км могат и да станат повече, нали затова имат соларни батерии и КЕРС(възстановяване на енергията). Като я оставиш пред офиса или работата 8 часа на слънце, тя ще се позареди сама. Те сега ще тестват истинските възможности. Но явно са сигурни че ще направи 150 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.