Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

термо показател


marin skodov

Recommended Posts

Здравейте,фенове на шкода!Отдавна чета форума,но тъй като съм скаран с компютрите само чета без да мога да взема мнение и да дам съвет,но се научих.Уважаеми колеги аз съм със шкода 120 L-1989 г.таблото ми е английско и е в мили,стрелката за температурата на водата не е както обикновените с термометър.Днес си взех такъв и искам да го поставя,но незнам как.Моля за съвет!Извинявам се,ако темата ми не е където трябва!Бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега и поздравления за мерака. Темата ти е точно където трябва. Няма да е зле да пуснеш снимка на таблото и термометъра, така по- лесно ще можем да ти дадем съвет. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората с такива табла във форума се броят на пръстите на едната ръка,дори не съм сигурен дали говорим за същото табло,за което си мисля.Пп принцип каквото и да е таблото,все от някъде ще има болтчета или по-скоро видии за захващане.Поразгледай и може би ще ги откриеш.А може би си свалил вече таблото,но не знаеш как да го разглобиш за да смениш уредчето.В този случай опитай се да пуснеш снимка да видим точно за какво става въпрос :-k Може пък да се окаже че досега никой от нас не е виждал баш английско табло на Естел smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен самия уред не работи. В този случай от 120 ков кръгъл уред трябва да се издърпа нагоре стрелката и циферблата и да се сложи механизма в твоето табло като се запоят съответните изводи на уредчето за платката на твоето табло, като си личи видимо кой извод за къде е само малко трябва да се помисли.

 

Ако пък случайно продаваш таблото пиши на лично или в темата, ще се помъча да го купя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен самия уред не работи. В този случай от 120 ков кръгъл уред трябва да се издърпа нагоре стрелката и циферблата и да се сложи механизма в твоето табло като се запоят съответните изводи на уредчето за платката на твоето табло, като си личи видимо кой извод за къде е само малко трябва да се помисли.

Саше, човека иска да си сложи скала с градуси на уреда.

Уреда работи. :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е,аз имам кръгъл уред и искам да го сложа,за да гледам колко точно градуса показва.Но искам и да изглежда красиво.Мислех си да махна пепелника и да преправя нещо,и да го сложа там.Аз и без това не пуша,но съм склонен да се откажа от замисъла,ако не стане красиво.Аз съм свикнал на този уред и горе-долу имам представа колко градуса може да е.Между другото това бялото табло много ме впечатли!Бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бялото аз съм си го чертал ако искаш мога да ти дам фаила и да си разпечаташ едно да си го сложиш, а що се отнася до уред на мястото на пепелника, аз там съм си сложил волтметър, но нямам снимка да ти покажа как седи, като направя ще я кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бялото аз съм си го чертал ако искаш мога да ти дам фаила и да си разпечаташ едно да си го сложиш...

Дани, да не забравиш да обърнеш километража! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.