Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mercedes-Benz AMG... Уникална прилика с Octavia 2 FL


z3f1r40

Recommended Posts

Струва ми се уникална прилика в фаровете на 2-та модела!!! Ето нагледно за какво говоря... smile152

 

 

Mercedes-Benz обнови C63 AMG

 

Дали баварските инжове не са краднали малко от шкодата... smile168 Вие какво мислите ??!? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кражби колеги. Просто Шкода е в тясно сътрудничество с AMG smile049 smile091 Очаквайте скоро изпълнения с по 7-800Nm при октавия vRS smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто Мерцедес се крепят на славата на някои легендарни модели от миналото.Иначе комбито ми прилича на Супърб комби.Не знам кой от кого краде ама до няколко години Шкода ще наруши баланса на "господарите" в бранша,а Мерцедес и БМВ ще започнат да произвеждат капачки и отварачки за компоти. :smt0344 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто Мерцедес се крепят на славата на някои легендарни модели от миналото... а Мерцедес и БМВ ще започнат да произвеждат капачки и отварачки за компоти. :smt0344 :smt030

 

И един мармот ще затваря компотите... smile045 Блажени са вярващите, особено на тема BMW smile175. Да си фен е много хубаво нещо, но не и когато ставаш супер необективен. smile049

 

А фаровете, гледам, че следват силуета на тези на Е Class, само че не са разделени. А същите фарове ги видяхме 2008 година ето тук. Преди фейслифта на Оки, казано накратко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А същите фарове ги видяхме 2008 година ето тук. Преди фейслифта на Оки, казано накратко.

На мен това изобщо не ми прилича на фаровете на Октавията :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това изобщо не ми прилича на фаровете на Октавията :smt017

 

Именно. На Е класа фаровете са това. Същите фарове, обаче "цели" са на С класата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова им харесвате на БМВ и Бенц.Особено пък БМВ.Виждал съм изгнили БМВ-та даже и модели след 2000г.,а на Бенц моделите се конкурират по дефекти един с друг,а иначе се мълчат за тях.Бенц са фалирали някоклко пъти до сега(както и Шкода) така че да не говорим че са голяма работа.а тунинг моделите им са като култористи с генекомастия.Двете марки бълват грозни модели на поразия,разбира се имат и някои които не се вписват в графа грозни.И като пиша това съм адски обективен и 5 пари не давам дали хората предпочитат да ги копуват защото шансовете им са 50/50 да са с дефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата дали не беше за фаровете? М? Разнищихме ги от какво са, сега си чешем пръстите(в тоя ред на мисли това ми е последния пост по темата)

 

Виждал съм...

 

Да де, виждал си. :mrgreen: Ако беше и карал, освен виждал, щеше друга песен да пееш.

За тунинг моделите - май гроздето е кисело, а? smile045

Айде със здраве. smile092

 

П.П. Аз пък съм виждал изгнила 3 годишна Шкода. И :?: smile175

П.П. Гинекомастия е думичката от "хипер оригиналното" лафче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като те радват немските каски вземи си купи каквато искаш немаска кола.Имал съм възможност да си купя кола до 10 хил.лв и уви не си купих БМВ или Бенц,а го дадох за моите Шкодички.Вярно е,че съм само за Шкода,но мнението ми е обективно.Има много марки и модели,които не отстъпват на БМВ,а някои от тях са даже класи отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм я купил немската кола и имам гнилоч на 5тата врата smile091

 

 

според мен и дума не може да става за "копиране" на каквато и да е част от този фейслифт и Октавия 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....
....

Колеги, нали темата няма да се превърне в "това е супер, онова - скапано и който не мисли като мен, е задник"?!?! Спестете ми дългото триене на такива постове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.