Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

лед задни светлини


bega4kata

Recommended Posts

При повечето автопроизводители диодните стопове са САМО за най-високите нива на оборудване! Т.е. за скъпарските модели ;) За справка VW Golf MkVI R, Mercedes W204 и т.н.

 

Мен тия за Октавията ме кефят, още повече че се монтират фабрично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета кажете какви диоди ми трябват за купето и за осветлението на задния номера и има ли фабрични с подходящ цокъл,свалям - слагам без други магарии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета кажете какви диоди ми трябват за купето и за осветлението на задния номера и има ли фабрични с подходящ цокъл,свалям - слагам без други магарии?

 

За купето в плафона от Илиенци или всякакъв вид пурички или каквото намериш там.

Под пура имам предвид такова...

Под пура имам предвид и такова също...

 

 

Аз си бях взел за 7лв от Илиенци, светеха ужасно слабо и реших да ги модифицирам... Най-накрая се получи нещо гадно и ги свалих - в шкафа са...

точно като тези са моите - супер зле са!

 

За задния номер според мен са от същия тип пурички, които са малко по-къси. Там вече Сами да ти каже, дали има "пищеж" за крушка или по-бързият вариант - свали крушката от плафона и ходи виж свети ли. Така си тествах дали ще стане с габарита ми номера, преди да купувам диоди (някога). Ами, свети за изгоряла крушка, така, че... трябва ти товар, който да излъже компютъра, че харчат толкова колкото му е зададено. Проблема е такъв, че тези с товара можеш да си намериш едно диодче за 10лв x2 - 20лв за два диода с товар...

 

Ето тук има от ебай не трябва да вземаш това, че ще имаш жълта лампа на таблото:

ebay Х диода

от България 9 диода

 

Това ти трябва (Тези са показно от едно приятелче от Португалия с два диода):

1009450.jpg

 

Пак от проПартс... България

 

Ето му звяра нощес:

1009432e.jpg

 

Спря ли ти дъха, а?

 

Общо взето, трябват ти със стоп ерор, ако ще си слагаш на фарове и т.н. Ако ще слагаш на плафоните в купето - всичко става при мене...

 

С това бях аз в плафона вътре в купето. (О! срам - osram):

12795071_OSR_2439488A.jpg

 

С това предполагам, че е отзад в плафона, без да знам!:

hb265.jpg

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм зле ](*,) като слагам ксенона ще смена и всички други крушки при Боби доктора.Мерси за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диоди оттук само ако ти си ги избираш и знаеш какво искаш да направиш/постигнеш!

 

Моите си ги поръчвам от САЩ(сертифицирани от Силвания) и са на принципа плъг§плей.

Верно скъпи са,но досега 3 години на другата кола,нямам оплаквния.Вече минах и на 13W диоди smile048

В повечето китайски сайтове ,няма да видиш пълна спецификация за определеният диод.Нещо такова:

 

PLATINUM 6K HID 20 LED 7W BACK-

 

Emitting Color: Cool White

Forward Voltage (DC): 3-14.5V

Total Luminous Intensity: 400lm

Color Temperature: 6000K

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм зле ](*,) като слагам ксенона ще смена и всички други крушки при Боби доктора.Мерси за инфото!

Кажи му направо да ти вземе от Луксима и диоди. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му направо да ти вземе от Луксима и диоди. :-k

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Шафт трябва да са някакви диоди с товар дето да лъжат компа.Кажете сега как се свалят плафоните в купето :) видях,че на номера отзад са на винтчета но за купето несмея да бязикам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у прозрачната част от плафона

Осветлението на задния номер е на винтчета,ама виж им главите хубаво smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Новия Пасат 7,новата Джета и Пасат СС ,не са с лед стопове вече,а бяха!!!!!!!

назад ли въвят ;)

Не мой така бе, Сами... Всичко е до парици... Топ версията е с LED

http://www.vbox7.com/play:5b104550&start=197

Я виж на 3'18" smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,той и голфа гти-то е така ;)

Само че мойта Октавиана си "изяде" паричките за стопчета за сега :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Става и с дебитна карта. Аз лично така го Вадя :) Ръчкам го откъм шофьора първо, после откъм багажника на колата и след това с леко дръпване си пада сам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.