Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda felicia poject


Recommended Posts

Най-здравите джанти!

Имал съм такива и много ме кефят :)

Тез малко свинската са боядисвани директно върху тежестите и без никаква подготовка, но това е поправимо smile027

Да бе за боята ми е ясно. Баща ми е бояджия.

А защо да не е за 15ски шкодата. Аз колко време съм я карал с едни други 15 и то доста по -тежки и проблем в динамиката няма. На височина с нископрофилни гуми са малко по-високи от 13-ските. Друга си е гледката с летите джанти. Жезезните са за зимата. :mrgreen:

post-7168-13845344572_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • martin_284

    24

  • Dido_fabia

    7

  • Favorit

    5

  • skodko

    5

Най-много писали в темата

Съгласен съм, но колата е с малки дискове и барабани които не изпълват джантата с което губиш част от желаната визия, а и спирачното усилие според мен ще е по голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но колата е с малки дискове и барабани които не изпълват джантата с което губиш част от желаната визия, а и спирачното усилие според мен ще е по голямо.

Когато е натоварена колата с 15ските спира доста по - добре от колкото с 13 цоловите. Това може би е заради широчината на гумата. Се пак друго си е 195. А за спирачното усилие според мен няма как да е толкова голямo , защото 15 цола с нископрофилна гума е почти колкото 13 с високите. :) Се пак това е мое мнение. 3 то лято ще слагам 15ски. Ако нещо не беше наред нямаше да го правя , а щях да си карам с 13ските. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не се притеснявай за 15-ките няма проблеми моята вече 2-ра година с 15 я карам

 

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 52935g.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.